Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titkok. Kellenek? Szükség van...

Titkok. Kellenek? Szükség van rájuk?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Mire gondolsz?

A Rhonda Byrnr könyvre vagy a saját titkaidra?

2009. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Bocsi akartam írni Rhonda Byrne...
2009. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Bizonyos szempontból igen, már ha nagy általánosságban nézzük a dolgokat - ha úgy értelmezzük, hogy ha nem lennének titkok, akkor egyből tudhatna mindenki mindent. Ez esetben már nem lenne mit megismerni, és a világ egy merő unalomba fulladna. De amíg vannak titkok, addig mindig van minek a megfejtésére törekedni, előre haladni, fejlődni, kutatni, stb.


De ha ennél konkrétabb, például emberek egymás elől őrzött titkaira gondolsz, akkor már azt mondom, hogy is-is. Vannak olyanok, amik esetleg kellhetnek, de az esetek nagy részében akkor lehet a legjobban és legésszerűbben elrendezni a dolgokat, ha az emberek nem titkolóznak, hanem kereken megbeszélnek egymással mindent, amit csak kell. Amiről nem beszélnek, holott kellene, az egyre súlyosabb problémaforrássá válik, és hatalmas bajok lesznek belőle. Ilyen titkok nem kellenek.

2009. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Titkok mindig vannak és mindig lesznek. ÉS azt hiszem szükségünk van rájuk... kel egy kis titkolózás.
2010. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ööö én mostanában rájöttem, hogy meleg vagyok, akkor most rögtön a Facebookon, vagy akár a személyimbe írassam bele...?
2013. okt. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!