Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Magyar emberek szerintetek...

Magyar emberek szerintetek melyik nemzethez hasonlítanak legjobban pl gondolkodás,szokások ?

Figyelt kérdés

Szerintem orosz és a lengyel


szerintetek ?



nov. 13. 10:35
 1/4 anonim válasza:
50%
Cigány
nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen jártam már és sok külföldi ismerősöm van, de sajnos nincs még egy ilyen ország ahol az emberek ennyire megvetik saját hazájukat és múltjukat, maximum a németek és az amerikaiak. Úgyhogy saját országunk utálatában a németekre/usa-ra hasonlítunk leginkább. Szokásokban én is a lengyeleket, szlovákokat és románokat mondanám.
nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Balkán
nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Én imádom az ilyen "innen tudod, hogy szláv/balkán/közel-keleti vagy" mémeket, mert én mindegyikkel tudok azonosulni annak ellenére, hogy technikailag se a szlávba se a balkánba, a közel-keletbe meg pláne nem tartozunk bele :D
nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!