Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A gábor cigány lányok, nők...

A gábor cigány lányok, nők élvezik a szexuális életet?

Figyelt kérdés

Családsegítőnél dolgozom, a környékünkön letelepedett pár gábor cigány család. A lányok 12-14 évesen már szülnek a 15-18 éves fiúktól.

Sose mertem megkérdezni ezt. De szerintetek ők is élvezik a szexuális együttlétet? Vagy lefekszenek aztán legyen már vége, és hátha gyerek is lesz belőle? A nőknek van egyáltalán bármi beleszólása abba, hogy mikor akarnak szexelni a férjükkel? Vagy lényegében mindegyik aktus "erőszak"? Mit tudtok erről a helyzetről?


dec. 4. 15:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, a cigány nem negatív töltetű szó ebben a kérdésben, hiszen ők magukat gábor cigánynak hívják. Nem romának.
dec. 4. 15:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen ők is ugyanúgy élvezik a szexet mint bárki más. Az, hogy ez ilyen fiatal életszakaszban történik, a szülői kontroll teljes hiánya miatt van.
dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
39%

Ez azért is lehet kérdező mert a cigány lányok sokkal hamarabb érnek mint a Magyar lányok. Náluk már ilyen korban becsúszhat 1-2 gyerek legalább aztán ahogyan idősödnek jön a többi is. Nekem is csomó cigány lány ismerősöm elég hamar szült, sőt Facebookon pár napja láttam egy olyan csajt aki az újszülött gyerekét lefotózta hogy 1 éve ballagott el általános iskolából.

Írok jobbat! HVG-n olyat olvastam hogy 5.osztályos "kiváló" tanuló bár ezt megkérdőjelezném azért már gyereket szült és azt mondta hogy visszaszeretne menni tanulni a suliba és a barátnőivel lenni. Először gondolkozni kellett volna azután cselekedni vagy az óvszergumi nem dísznek van meg a fogamzásgátló tabletta! Ők amúgy a kisebbségiek azért szeretnek sok gyereket szülni hogy utána a gyerekeiknek köszönhetően fel tudják venni a segélyt és hogy legyen valamennyi pénzük. A többiért vagy megdolgozik feketén vagy esetleg egy normális munkahelyen a pasi vagy lopásból fogják magukat fenttartani.

Nehogy azt higyjétek hogy a cigányok azért szülnek olyan sok gyereket mert náluk a család annyira szent, lehet ez így van de elsősorban anyagi (pénzbeli) dolgok miatt szülnek olyan sok gyermeket.

dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Annyit hozzátennék hogy a "cigány" szót én sem sertésnek szántam a válaszomban!
dec. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elso, milyen szuloi kontroll hianya? A magyar lanyokat is szetlovik ennyi idosen mint Eger varat a törökök, csak azokat nem a ferjuk, hanem egy jött ment suhanc, aztan meg mennek kapartatni. Na ez a szülői kontroll hianya, nem a szabalyok szerint folytatodo csaladi elet. Amugy kerdesedre valaszolva a magyar nők elvezik? Akinek egy béna Béla a férje az nem, a többi gondolom igen.
jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

cigány kultúrában nincs helye női élvezkedésnek.

Ez egy csomag, ha elfogadod, akkor mindent fogadj el, azt is , hogy az urad lesz az els gyerekek a következő, te utolsó

jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: ezt elso kezbol megcafolom hogy nem igaz 😂😂 soha ugy senki.. egy magyar se 🥲
febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!