Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy telik nalad a szent este...

Hogy telik nalad a szent este es a karacsony?

Figyelt kérdés
Ti a szent estet szeretitek szuk csaladosan tolteni vagy johetnek a rokonok is? (Nagymama,papa,testverek stb) vagy inkabb 25.,26.an?
dec. 18. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Mi a 24.esti vacsorára vagyunk hivatalosak anyukáméknál.Majd 25.én sógoroméknál.Nem ül össze a nagycsalád( unokatesó, nagybácsi, nagyszülők) Ők nem élnek a közelünkben.
dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk semmi különös, de karácsonyfa meg egy kis karácsonyi zene mindig van a hangulat kedvéért.
dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lucifer-666 ***** válasza:
31%
Fordított a karácsonyfánk...
dec. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
25-én én megyek a rokonokhoz, 26-án az egyik barátom eljön meglátogatni.
dec. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%
24. az egy sima szabis nap, pihenünk. 25-26 általában megnézem a szüleimet, mert ilyenkor tutira szabija van mindenkinek. Szóval semmi különös, ilyen sima szabi feeling.
dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Egyedül.
dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi 24-en negyen: anyu, apu, batyam (31), en (29). 25-en Diotoro, otthon ebed. 26-an atjon anyam ismerose es a ferje. Este meg atmegyunk az unokatesokhoz. Kis csalad vagyunk, nagyszulok mar nem elnek.
dec. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
hála istennek, vagyis magamnak:egyedűl! remélem nem jön senki!
dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!