Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ing alá kell valamit venni?

Ing alá kell valamit venni?

Figyelt kérdés
Régen ugye a trikó volt a divat de szoktam azt hallani hogy most már az tabu, vagy csak az idősebbek hordanak azt. Azt is olvastam hogy pólót esetleg, de én nem szeretek semmit se venni alá, mert ezt látom hogy a fiatalabbak nem szoktak és hogy ez az új divat. Hogy látjátok ti?

dec. 25. 16:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
2%
Most kombiné a divat.
dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Fehér pólót vagy trikót szoktam felvenni az ing alá (a pólót preferálom) hogy az izzadtság ne üssön át rajta. A "fiatal generáció" tagja vagyok én is a 19 évemmel, de egyáltalán nem érdekel, hogy most divat-e felvenni pólót/trikót az ing alá vagy sem, ha azt a hasznáért veszem fel és nem a kinézetéért. Szerintem meg pont, hogy nem divatos, ráadásul kifejezetten gáz ha valakinek a hónalján/hátán óriási izzadtságfolt van, ami elkerülhető lenne.
dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
6%
Ing ALÁ nem illik semmit felvenni!
dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Atléta vagy póló-férfinél. Nőnél-akár blúzt, akár inget vesz fel kötelező melltartó.
dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

En is feher polot veszek fel ala.

27F

dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Nőként válaszolok: ha valaki inge alatt atléta vagy egyszínű, logó nélküli fekete vagy fehér póló van, az sokkal ízlésesebb, mint amikor tocsog az ing az izzadságban, vagy épp látni rajta keresztül a szőrzetet. (Igen, sajnos láttam már ilyet, túl vékony anyagból volt a fehér ing.) De ha se nem fázol, se nem izzadsz, se kényelmetlennek nem találod magában az inget, akkor hordhatod úgy is, ha nem látszik át, semmit nem "kell" alávenni.
dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%
Utálom az inget mert kényelmetlen és bár egyáltalán nem vagyok izzadós még olyan inget nem találtam amibe ne izzadtam volna bele fél óra alatt.
dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Az ing színének megfelelő színű pólót. Nem szép, ha átlátszik se férfinál, se nőnél.
dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
9%
Fűzőt
dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem divat kérdése. Ing alá pólót vagy trikót illik/szokás felvenni. Lehet, hogy páran azzal próbálnak divatot teremteni, hogy nem vesznek fel alá semmit, de az kb. akkora baromság, mint amikor a 2010-es évek körül néhány idióta kitalálta, hogy az inget úgy kell hordani, hogy felhajtod a gallérját... Azóta hordja úgy valaki?? Na, ugye...
dec. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!