Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Találkozott ezzel már más is?

Találkozott ezzel már más is?

Figyelt kérdés
Vannak emberek, akik mondanak neked valamit, ami szerintük vicces (nem az). Elmondják fapofával az egészet, de az utolsó három szavát a mondatnak röhögve mondják, hogy tudja a másik, hogy most kell nevetni???? Elmondanak egy ilyet, aztán kapásból elmondanak még négy szar poént, amin ugyanígy nevetned kéne. .. Pl. elmondják életük legrasszistább viccét - úgy hogy mondjuk például te cigány vagy . Találkozott ezzel már más is?

jan. 4. 15:37
A kérdező szavazást indított:
igen, találkoztam
nem
10 szavazat
 1/3 anonim válasza:
Igen az osztályban például egyszer elsütöttek egy cigányokról szolo poent ugy,hogy eppen az adott tarsasagban egy roma srac is volt.Hat elegge kinos volt a szitu s be is sertodott a roma osztalytarsam
jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az keso kozepkoruak szoktak ilyeneket mondani meg afelett (50+), meg nekiallnak "Hofi"-zni, mikozben osszecsapjak a kezuket es elkezdik a "viccet" mondani.


"Tudod mit mondott erre Hofi?". Na en ilyenkor elhuznek a p*csaba mert mar annyi ilyet hallottam, es szamamora nem is vicces hofi, de persze addig illem ameddig tart. Lehet 2000 ev mulva mas lesz az erkolcstan.

jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Persze, hogy találkoztam. Tudod, a humor elég megosztó műfaj. Én pl. imádom Bödöcsöt, Hadházit, KAP-ot, stb, de Bagi-Nacsával a világból ki lehet kergetni.
jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!