Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szoktatok nőként az edzotermek...

Szoktatok nőként az edzotermekben az edzoknek köszöngetni?

Figyelt kérdés

jan. 11. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenkinek köszönök.
jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönni alap dolog, és nem csak az edzőknek.
jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "nőként"???? Ha edzöterembe mégy, ott csak egy "ember" vagy, lényegtelen, hogy nő vagy férfi, ha bemégy, vagy kijössz, akkor - hacsak nem vagy bunkó - köszönsz mindenkinek, edzőnek, másik sportolóknak nemre való tekintet nélkül.
jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TappancsMancs ***** válasza:
53%
Mondjuk értem én is azért, csak nem úgy mondanám, hogy ott "csak ember" lenne egy nő, mert hát olyat még ha akar sem tud csinálni. :) A köszönés inkább nemektől független és egy személyes kontakt esetén alap. Ha nincs személyes kontaktus, mert mit tudom beszél az illető és sokan várnak is rá, akkor azért elhagyható, hogy ne tartsuk fel, meg ne szakítsuk félbe. Amúgy a köszönés mehet általában bárhol és nem kell "indok" hozzá.
jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bemegyek valahova vagy eljövik valahonnan akkor mindig köszönni kell, nekem ezt tanították. Mindegy kinek mi a társadalmi rangja, neme vagy életkora. A takarítónőnek ugyanúgy mint egy vezérigazgatónak.
jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Max öltözőben. De nehogy már mindenkinek köszöngessek. Ti sem gondoljatok komolyan 😂 munkahelyen sem köszöngetunk csak az ismerősöknek
jan. 11. 21:11
 7/9 anonim válasza:

6

Ha érkezel, az öltözőben kezdesz, logikus, hogy köszönsz, ha nagy az öltöző, jó hangosan. Távozáskor szintén.

"De nehogy már mindenkinek köszöngessek. "

Nem is kell mindenkihez odamenni. Bemész az edzőterembe, jó hangosan köszönsz, szerintem ez elég.

jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen ez megvan. De a személyi edzoknek nagyobb figyelmet szentelsz, pl odajön melléd edzeni egy tanítvánnyal. Én úgy vagyok vele h edzek meg ő is mással van elfoglalva, most nem fogok ra figxelni h mikor néz oda hogy koszonhessek neki. Mert lényegében sosem beszéltünk. Csak gondoltam h illik neki köszönni mert ott dolgozik
febr. 1. 18:00
 9/9 anonim válasza:
Ha nem a te személyi edződ, nem kell külön köszöngetni, neki is elég a közösségnek szánt hangos köszönés.De ha ki akarod tüntetni a figyelmességeddel, mégsem akarod zavarni,odamész és egy intés is elég.
febr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!