Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van olyan büdös a...

Miért van olyan büdös a Westend wc-ben?

Figyelt kérdés
Iszonyat elhanyagoltnak is tűnik és mintha valami vizelet pára lenne a levegőben.
febr. 14. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Mert oda jár az összes csöves végezni a dolgát. Fizetőssé kéne tenni, ahogy a KöKi-ben is, csak 100 Ft, nem egy érvágás a normális embereknek, a csövesnek viszont annyi sincs, így ki vannak szűrve. Egyből kultúrált az egész. Ráadásul az a 100 Ft még le is vásárolható utána, tehát nem veszít semmit, aki nem csak csurgatni megy be.
febr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Amúgy slussz poén, hogy a földszinten rosszabb. Nyilván az összes csöves oda jár az aluljáróból.
febr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
#2 Tisztelem ezeket a csöveseket. Legalább van bennük annyi, hogy nem az utcára hugyoznak.
febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
3 Tényleg, mennyivel jobb egy bevásárlóközpont vécéjét széthugyozni és szétszarni. Le a kalappal.
febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#4 Igen, emelem a kalapomat előttük, amiért még maradt bennük annyi emberség, hogy ott végezzék el a dolgukat, ahol azt szokás, nem pedig az út szélén.
febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Persze, teljesen igazad van. Szétszarni a bevásárlóközpont vécéjét meg terjeszteni a betegségeiket az egy dicséretes és megbecsülendő dolog. Maximálisan egyetértek.
febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Próbálod úgy beállítani a vécébe szarást, mintha valami szörnyű gonosz dolog lenne, ha csövesek csinálják. Mégis mire való a vécé, ha nem arra, hogy beleszarjanak? Ha az utcán sétálva kerülgetnéd a szarkupacokat meg a hugytócsákat, akkor boldogabb lennél?
febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb tudomásom szerint az angol vécén vagy egy olyan gomb vagy egy olyan kar, amely a lenyomásával a tartályban található 10-15 liter vizet a vécécsészébe juttatjuk. Te hallottál már róla? Illetve úgy tudom, hogy a székletnek nem a vécéülőkén, a padlón vagy a falon lenne a helye... Tévednék? Ja és ugyanez igaz a vizeletre is, nem tudom, egyetértesz-e, de kezdek kételkedni.


Szerintem súlyosan fertőző betegséget terjesztő, a higiéniát hírből sem ismerő emebrek nyilvános wc használata nem biztos hogy a legjobb hatással van a közegészségre.

Arról nem is beszélve, hogy PONT azon emberek számára lehetetlenítik el a mosdóhasználatot, akik a költéseikkel fenntartják a plázát.


A szarkupacokat meg a húgytócsákat így is kerülgetni kell Budapesten. A turháról, cigicsikkekről, hányásról nem os beszélve. De valóban, dicsőítsük a csövest, amiért az utca helyett egy közvécét fertőz és mocskol szanaszét.

febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8 Vidéki vagyok, nagyon ritkán járok Budapesten, ezért nem igazán ismerem ezeket a vécéket. Ha a falon is szar található, akkor természetesen visszavonom a tiszteletnyilvánításomat, de én eddig azt hittem, hogy csak a kellemetlen szagokról van szó, ami egy nyilvános vécénél gyakran előfordul. A kérdező is csupán erre panaszkodott.
febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Akárhogy is nézem, a baj oka a forrásnál van: az ember nem való utcára, mert hát végső soron biológiai képtelenség, és bár lehet széthuzogatni időben, meg dobálni őket az élet színterei között, de ez már csak a légbuborék tologatása a tapéta alatt. Én már 89-ben érezni kezdtem egy borzasztó nagy undort, nem maguktól a hajléktalanoktól, hanem azért, mert a régi elit utója és főleg az új elit eleje még azt a kis tudást is félredobta, amit az emberiség addig felhalmozott. A társadalom egy csővezeték: egy gép, amennyi folyadék belemegy, annyi is jön ki belőle. 1988-ban ki lett téve egy csomó ember az utácára, majd megoldja a dolgot a fogtündér. Előre lehetett látni, hogy a baj visszagyűrűzik a mindennapi életbe, de a választók igénytelensége és a politika vaksága miatt ezzel senki nem törődött. Ennél az amőboid országlási szintnél még a régi tervhivatalok is magasabb szerveződési szinten álltak: ennyi lakás hiányzik, arányosan leoszjuk, felépítjük őket évi százezerszámra, kiosztjuk a nép között.


Nagyon nem lehet más megoldást elképzelni, mint valahogy lebénítani Budapest egész életét, hogy mindenki érezze, vannak dolgok, amik nem mehetnek a régi módon tovább.

febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!