Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az illem fölösleges a fiatalok...

Az illem fölösleges a fiatalok között általában, mert egy fiatal nő csak a legmenőbb és legszebb embereknek akar tetszeni a többieket meg taszítani?

Figyelt kérdés

febr. 14. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem azért viselkedünk illedelmesen, mert tetszeni akarunk valakinek, hanem azért, mert tiszteletben tartjuk a körülöttünk levőket, akár menők, akár nem.
febr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Még mindig de nehéz felfogásúak vagytok...

Egy fiatal nő elsősorban ÖNMAGÁNAK akar tetszeni, - ja, hallatlan - másodsorban pedig annak, aki NEKI tetszik.

Ez pedig nem feltétlenül a legszebb és legmenőbb ember a ti alfa-fétises mércétekkel. Hiába könnyebb minden éjjel telebömbölni a párnát, hogy jaj, mindenkinek csak Chris Hemsworth, Henry Cavill, Alain Delon vagy a franc tudja, ki épp a férfiideálotok kell, és dögöljön meg az összes felszínes szuka.


Az illem és az etikett azért felesleges a fiatalok körében, mert 1) megöli az őszinteséget az, hogy egy elvártnak gondolt viselkedésformát mímelsz a valódi érzéseid helyett, 2) mert elavult társadalmi berögződéseken, meggyőződéseken alapszik, - a "jóravaló" nő egy törékeny porcelánbaba, aki olyan gyenge és mulya, hogy egy ajtót nem tud kinyitni - és mert 3) akik kézzel-lábbal kapaszkodnak az illembe, valójában azért kedveskednek és udvariaskodnak, mert várnak cserébe valamit, nem pedig azért mert annyira "tiszteletteljesek" vagy "hagyománykedvelők" lennének.

febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Napiincel most mar illemtanorat is tart?
febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha fiatal nőként illedelmes vagy, bátorítod az átlagembert, meg az átlag alattit, hogy a nyakadon lógva beszélgessen. Hogyha pedig vissza se köszönsz hanem másfele nézel, vagy a a szia hogyvagyára sóhajtasz és mondod hogy jól köszönöm és máshova nézel mint ahogy a legtöbb szép lány, és ha amikor tovább beszél ásítasz, előveszed a telefonodat, vagy odamész egy szépfiúhoz, akkor sokkal könnyebb lekoptatni, mint illedelmesen.


Meg a rút nők is rendkívül boldogok, amikor hűséges, megmentő hősként magukat beállítva, ha egy férfi megszólít egy nőt a férfinak nem is köszönve odarohannak elrángathatják a nőt valami hülye szöveggel hogy "Kriszta megyünk...". Meg amikor odamehetnek egy randin a férfinak max köszönve a randipartnerével beszélgetni.


Én egyszer köszöntem egy állítólag kölcsönkérő, ápolatlan kinézetű alkoholistának akivel egy utcában lakom amikor szembejött az utcán. Egyből nagyot próbált velem beszélgetni hogy mi a véleményem mostanság erről a háborúról, majd elkezdett dicskedni valami kamuval, alig tudtam lerázni. Azóta kerülöm ha messziről látom hogy jön, jobban jártam volna ha illetlen vagyok.


Más, nálam menőbb utcaszomszédok pedig az én tekintetemet kerülik amikor szembejönnek. Szóval úgy látom a tekintetkerülés és illetlenség segít az embereknek abban, hogy a szép és menő embereket bevonzzák és a többieket sértő jelekkel távoltartsák.

febr. 14. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy így van,de kib...ottul parasztság,és nem tudod, hogy mikor csinálják veled ugyanezt!!!!
febr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Napiincel már itt is?
febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát de a szépfiúnak aki meg a szép lányokat dugja meg majd hagyja ott nem érdeke illetlennek lenni, neki az elfoglaltat játszani az érdeke hogy csak szexre találkozzanak. Meg úgyis tudja hogyha paraszt és veri a csajokat akkor is keresik ha utána vesz virágot meg mondja hogy megváltozik. Szóval egy szépfiúnak is tök fölösleges az illem, hisz akár illetlen akár nem imádják a csajok.
febr. 14. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!