Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi értelme van ennek a zabálás...

Mi értelme van ennek a zabálásnak?

Figyelt kérdés
A párom családjánál vagyok az Alföldön már harmadjára mióta együtt vagyunk. Mama, papa, unokatesók meg ilyenek. Mindig az a program, hogy van egy rakat kaja, húsok, 8 felé desszert. Összeülünk az asztalnál, azt hallani hogy egyél még, egyél, miért nem eszel, egyél süteményt, miért nem eszel, stb. Utána meg hogy ki mennyire van rosszul meg nem bír mozogni. Minden egyes alkalommal. Máshol is ez van? Ennyi esze van a legtöbb embernek? Legszívesebben elbse jönnék, de muszáj évente kétszer kibírni, még jó hogy messze vannak.
ápr. 1. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok embernek csak annyit jelent az ünnep, hogy végeláthatatlan zabálásba kezdenek. Úgy felfalnak mindent, mintha nem lenne holnap.

Nekik ez a legnagyobb örömük. Az őszuntjük ez, nem lehet elmagyarázni nekik, hogy ne zabálj be mert elrontod a gyomrod.

Az meg különösen "szép", mikor a nagyzabálás mértéktelen alkoholfogyasztással párosul.

ápr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

* ő szintjük ez.


Telefon átírta. 😁

ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a Húsvét a kirándulás jegyében telt el.

Ebéd után elővettük a kerékpárokat, és irány a kerékpárút.

Nem ettünk annyit, hogy degeszre tömtük volna magunkat.

ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Scorpionsolid válasza:
100%

Szerintem a régi időből egy visszamaradt dolog.

Az én apám most 68 éves, szegénységbe nőtt fel, sokszor nem volt mit enniük. Nekik nem a pénz meg a javak jelentik a boldogságot, hanem az étel, ami megadatott.

ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!