Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van Budapesten csomó...

Miért van Budapesten csomó cucc kirakva az utcára a 8. kerületben?

Figyelt kérdés
Budapesten jártam és észrevettem azt hiszem leginkább a 8. kerületben, hogy gyakran nagyon sok nagy adag cucc/szemét ki van rakva az utcákra és pár cigány lóg körülötte, meg az emberek veszegetnek ki dolgokat belőle, ami kell nekik. Miért lehet ezt ilyen gyakran látni? 15 percet sétáltam és valami 10 ilyet láttam.

máj. 12. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lomtalanítás
máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lomtalanításnak hívják azt, amit láttál. A többi kerületben is pont ugyanígy szokott kinézni.
máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De van valami magyarázat arra, hogy miért ilyen gyakran lehet látni lomtalanítást?
máj. 12. 15:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Azért, mert minden kerületben máskor van. Sőt, mostanában már nem is feltétlenül ugyanakkor egy egész kerületben, hanem azon belüli kisebb városrészekben is lehet eltérő időpontokban. Régen is jutott így minden hónapra kettő, ha leosztod a kerületek számával. Nagy esély van belefutni egybe, ha sokfelé jár az ember.
máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, most már értem!
máj. 12. 15:57
 6/7 anonim válasza:
0%
Jaaaa mert eddig sosem hallottál a lomtalanításról. Igaz, hogy az emberek 100%-a tisztában van vele, hogy mi ez, de te nem. Húúúúú de nagy ember vagy. Ja mégsem. csak egy hazug, megjátszós senki.
máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neked mi bajod van te agybeteg? Soha nem laktam még Magyarországon. A többi országban ahol eddig laktam meg jártam, ilyen mennyiségben és gyakorisággal (10-et látni 15 perc séta alatt) még soha nem láttam cuccokat kipakolva az utcára.
máj. 12. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!