Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha az osztályfőnök egyik...

Ha az osztályfőnök egyik szüleje elhal, az osztálynak illik elmenni a temetésre?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elhal? Nem inkább meghal?

Szerintem illik elmenni.

2010. nov. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkó meghal. Régiesen írtam. Am kösz.
2010. nov. 4. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem; nincs ott olyan szoros kapcsolat.
2010. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

"elhal" "akkó"


Helyesírás fail xD

2010. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem illik elmenni, és az osztály nevében egy koszorút csináltatni a sírra. Ha szeretitek az ofőt akkor pláne. Ennyit meg tehettek, és biztos jól fog esni neki!
2010. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Én egyáltalán nem hiszem, hogy az osztályfőnöknek ez hiányozna. Akkor az osztályfőnök magánember, nem tanár. Hagyni kell békén a bánatával, nem tartozik a tanítványaira, egy temetésre a rokonok és ismerősök mennek. Esetleg egy koszorút lehet küldeni, de az se fontos. Sokkal fontosabb jó magatartással, odafigyeléssel biztosítani a nyugalmát a gyászidőszakban.
2010. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én édesanyám tanár és mikor nagyapa temetése volt eljöttek az osztályából, és koszorút is küldtek, és jól esett neki
2010. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem illik elmenni. Nálunk mikor ilyen történt a szülők megbeszélték és az egész osztály jelen volt. Szerintem ez jó érzés lehet 1 osztfőnöknek.

Mikor az egyik osztálytársam édesapja halt meg akkor is az egész osztály ment, azt meg pont az ofő szervezte meg. Szerintem ezt így illik.

2010. nov. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Ha nem is mentek el, legfeljebb összedobtok egy koszorúra neki. Szerintem ez is eléggé szép gesztus lenne.
2010. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!