Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Masszázs során meztelenre...

Masszázs során meztelenre vetkőzöl/vetkőznél?

Figyelt kérdés
Ha esetleg nem, mi az az akadály, ami miatt nem?
2010. dec. 19. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert szégyenlős vagyok. ha már régóta ismerném a masszőrt, és nem rokon, és jóban lennénk, akkor talán.
2010. dec. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátom masszíroz, akkor meztelen vagyok, ha idegen masszírozna, akkor nem, mert nem szeretném mutogatni magam.
2010. dec. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen, de akkor legyen is utána valami...
2010. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha hasra fekszem, miért ne.
2010. dec. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A fürdőkben fürdőruhában lehet maradni, illetve hason fekszünk, és csak a hátunk szabad, elől nem szoktak masszírozni.


Egyszer voltam egy kolléganőmmel egy masszőrnél (pasi volt, a saját lakásán dolgozott), és le kellett venni a melltartót is (csak bugyi marad), és amig hason voltam, nem is érdekelt, de mondta, hogy forduljak meg. És megmasszírozta a combomat, lábszáramat, majd a két mellem között a csecsemőmirigyeket is. Hát az számomra elég visszataszító és megalázó volt. Soha többet nem mentem utána, a kolléganőm pedig nem értette, hiába magyaráztam neki, hogy nekem ez nem tetszik.

2010. dec. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő extra szolgáltatásokat is vállal:>
2010. dec. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát elvileg extrákat nem.. bár ki tudja, én nem ismerem. Gyógymasszázsra mentem, mert gerincferdülés miatt néha fáj a hátam, és jót szokott tenni. Maradok inkább a fürdőkben lévő masszőröknél. :) Ők a tutik (legalábbis náluk tutira nincs extra, nekem meg nem is kell) :)
2010. dec. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne? Egyebkent a fehernemu az Rajtad maradhat, es csak a kezelt testresz lesz szabadon, mivel letakarnak 1 torulkozovel. Igy nem erzed azt, hogy Te meztelen vagy.
2010. dec. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mégcsak most tanulom a gyógymasszőrködést, de a gyakorlaton egyes fogásoknál bizony az ember kénytelen megszabadulni (nők esetében) legalább a melltartótól. Pl. a nyirok kezelésnél. De itt is úgy van (ahogy általában mindenhol így kéne lennie), hogy a masszőr a kezelés elején csak felajánlja pl. a mell-kezelést, és a páciensnek van joga ezt kihagyni, ez a korrekt hozzáállás, előtte megadni a lehetőséget, hogy döntsön a páciensnek. Ezért is tartom undorítónak annak a masszőrnek a hozzáállását, akiről pár hsz-sal előbb írtak... ez nagyon megalázó dolog volt tőle. Ezt szigorúan kell venni, betegjog is létezik a világon...

Egyébként csak úgy a férfi, mint a női masszőrök esetében is egyszerűen el kell vonatkoztatni a látványtól, attól, hogy amit látsz, amit érzel, amit tapintasz, amit "gyúrsz", az csak egy test. Ha úgy tetszik, a "munkaasztal", és a legtöbb masszőr így is van vele, különben nem tudná tökéletesen végezni a munkáját.

Egyébként a "szégyenérzetet" is valahogy le kell küzdeni, ha az ember masszőrnek tanul, és így rajta is gyakorolnak, így a képzettek is ismerik a helyzetet. :) Nekem sem volt könnyű, pedig általában én vagyok a demonstrációs alany, és nem kicsit volt "kényelmetlen", hogy a masszőrön kívül még vagy 15 csoporttársam (nők és férfiak vegyesen) nézik a tevékenységet... de én is úgy voltam vele, hogy muszáj elvonatkoztatni... és ez hála Istennek hamar sikerült is. :)

2010. dec. 20. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A gyógymasszázs nem a meztelenkedésről szól. Bár vannak olyan kezelések, amikor ez elkerülhetetlen, de maximálisan ügyelünk akkor is hogy ne legyen szégyenérzeted. Az a masszázs, amivel kellemetlenségeid voltak, gyanítom hogy nem ilyen irányultságú volt.

Ha megfelelő körültekintéssel választasz magadnak masszőrt (gyógymasszőrt!) nem lesznek negatív "élményeid"

2012. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!