Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Takács Nikolas énekelhet...

Takács Nikolas énekelhet kalapban a templomban?

Figyelt kérdés
Tegnap Szekeres Adrien koncertjét közvetítették, ott láttam. Az egész templomban egyedül rajta volt tökfedő. Én ateista vagyok, de sose lett volna pofám kalapban menni egy templomba, még a bukósisakot is leveszem, ha biciklitúrán vagyok. Csak azért, mert ő kitalálta ezt a játékot, hogy mindig kalapban lép fel, ő fennhagyhatja a templomban? Szerintem bunkó.
2010. dec. 27. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
hát az..egy bunkó, egoista paraszt!! :@
2010. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kasska ***** válasza:
82%
Nem fog templomban énekelni...
2010. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Több oldalról is nézhetjük a dolgot.

A vallást most hagyjuk ki, hamar zsidózás lehet belőle, abból pedig semmi jó nem lesz. Nézzük csak egyszerűen a nálunk érvényes illemszabályokat! Ezt egyértelműen megsérti, mert mifelénk a férfiembernek le kell vennie a fejfedőjét, bármilyen épületbe is lép be.

Van azonban valami, ami mellett nem mehet el. Akármennyire is bántja, hogy megsérti az illemszabályokat és esetleg a vallása viselkedési szabályait is, van valami, ami miatt ezt mégis megteheti. Ez pedig ama bizonyos szerződés. Nem kizárt, hogy az őt menedzselő ügynökség így építette fel az image-ét, tehát neki így kell színpadra lépnie, hogy felismerhető márkanév legyen - akár tetszik neki, akár nem. Ez esetben pedig nem válogathat. A pénz nagy úr...

(vagy csak szimplán nagyképű bunkó, ami nem ritka a magyar sztárvilágban, de erről nem tudok nyilatkozni, mert nem ismerem)

2010. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

20:03: ez múlt idő!

Szerintem ha valaki kizárólag kalapban hajlandó énekelni, akkor legyen gerince, és ne vállaljon templomi fellépést.

2010. dec. 27. 20:07
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb illemszabály teljesen mesterségesen van kitalálva, semmi funkciója nincs azon kívül, hogy aki maradéktalanul betartja, az különbnek érezhesse magát. Ez alól kivétel mondjuk az, hogy böfögni nem illik, mert az undorító, tehát kárt okozol vele másnak, mert elveszed az étvágyát. De azzal kinek okoz kárt, hogy kalapban megy templomba? Érezd magad nyugodtan jobbnak nála, én szívesebben lennék tehetséges énekes mint illemtanár...
2010. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A vallást most hagyjuk ki, hamar zsidózás lehet belőle, abból pedig semmi jó nem lesz."

"A pénz nagy úr... "


ebben minden benne van h vajon miért

2010. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%
szerintem ez hülyeség,nem viccből hord kalapot,kopaszodik és ez bántja az önbecsülését,miért kéne levennie,ha feszengve érzi magát a kopaszsága miatt?
2010. dec. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9%

Miért ne énekelhetne?

Irigylem a problémáidat.

2010. dec. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!