Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kit nevezünk rajnak? Mi a...

Kit nevezünk rajnak? Mi a rajság? Ki nevezi magát annak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha cigány mondja, akkor azt jelenti, hogy menő cigány, ha meg fehér (rasszista) ember mondja, akkor azt, hogy bunkó cigány
2011. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
vaságyastól 40 kilós, széles terpeszben és dinnyével a hónuk alatt plázában vagy pláza környékén szűk cuccokban feszítő, telón hangosan zenét hallgató ne nézz rám mert fejberúglak kinézetű egyének... főleg negyed fél vagy egész cigányok...
2011. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Cigány szó. Jelentése: "úr, király". Ebből már kitalálhatod, hogy ki nevezi magát így.
2011. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
raj az arra utal h menő király, kb ez a jelentése is. kifele sokat kell mutatni, arannyal, márkás cuccal. keletre baran kultúrának hívják, az az, mikor 16 szobás palotákat építenek 10 méteres tetővel, közben vannak benne 4en.
2011. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Asdválasz válasza:
Cigányok hívják magukat rajnak, ami azt jelenti hogy ők mennyire "királyok, kemények", stb és ők ezzel felsőbb rangúnak érzik magukat a többi embertől.
2011. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bárki, bőrszínétől függetlenül, aki annak mondja magát, valójában hitvány, alávaló, utolsó senki féreg. Csak hát nem mindenkiben alakult ki európai értékrend, akkor sem, ha pár száz éve itt él.
2011. jan. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A nem idén barnult egyének nevezik magukat rajoknak,de szerintem inkább szánalmasak.Van egy zenész példaképem(Személyesen is ismerem.)Nekem ő a raj.Dolgozik,magától érte el a dolgokat,és tényleg tud valamit a tag.Nekem ő a raj,nem aki azt mondja nekem,hogy idézem:,,a cipőm többet ér mint a szaros életed".Volt már rá példa többször is.
2011. jan. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem, az olyan kis***ök, akik h***e sapikban, tövig letolt farmerben és nagy fuxokban járkálnak. ( néha a k***áikkal )
2016. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Indiai nyelvekben jelent a radzs, rádzsa "királyt". Angol írásban "raj", "raja". Aki a szót a köreiben elterjesztette, bizonyosán tekintély volt: vagy a vastagabb aranylánccal, vagy a több leült évvel. Az angol kiejtéssel nem vesződött... :-)
2016. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!