Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hallgatóztál már? Pl. A...

Hallgatóztál már? Pl. A szomszédod hallgattad már ki?

Figyelt kérdés
Sokszor eszembe jut, hogy panelban lakunk és minden annyira kihallatszik. Kisfiunkkal sokat szoktam hülyéskedni, na ezt ha valaki hallja, biztos hülyének gondol. Annyira gáz ez a panelokban, mintha nem is lenne bejárati ajtó, mindent símán lehet érteni, amit pl. az előszobában beszélnek.
2011. jan. 8. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

:O de durva

én biztos hallgatóznék... :P

2011. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem panelban lakom, de a fürdő ablaka a lichthoffra nyílik, és ott is csomó mindent lehet hallani, szoktam hallgatózni néha és tök vicces. xD

Egyébként mit számít mit gondolok róluk? fogalmam sincs kik azok, utcán simán elmennék mellettük...

2011. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az alattam lakókat nem kell kihallgatni, mert minden szándékosság nélkül minden szavukat tisztán hallom. Panelban lakom én is, de azért ennek ennyire nem kéne hallatszania. Amíg nem ők laktak alattunk, addig ennyire nem hallottam, hogy mi van. De állítólag leszedték a vízóránál azt a fém izét, ami eltakarja, biztos tudod mire gondolok. És azon minden felhallatszik, mert nem rakták vissza. Plusz még ordítanak is. Képtelenek normális hangerővel beszélni. Ráadásul a nőnek ilyen szétdohányzott alkoholista hangja van, és állandóan ordít a férjével. Kedvencem az, ahogy a telefont felveszi, kb. hússzor ordít bele, hogy HALLÓÓ HALLÓÓ MONDJAD MÁR B*MEG HALLÓÓÓÓ

De tényleg iszonyat módon hallatszik tőlük minden, azt is hallom, ha a gyerekük msn-en új üzenetet kap. Volt már, hogy azért jöttem ki a kádból, mert azt hittem, nekem írt valaki. Olyan, mintha innen hallatszana.


A fölöttem lakóktól csak azt hallom, hogy reggel, délben, este, ha végeznek egy étkezéssel, úgy állnak fel az asztaltól, hogy képtelenek felemelni a széket, és mind a négyen végigtolják a padlón. Képes lennék nem foglalkozni vele, de minden reggel hatkor fejezik be a reggelizést (hétvégén is), én meg itthon vagyok, mert vizsgaidőszak van, és minden reggel erre ébredek.

2011. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem panelban lakom de áthallatszik amikor a szomszéd telefonál az udvaron vagy amikor a szomszédasszony bent a házban a gyerekeivel vitázik:D

Gondolom ők is hallják amikor mindenféle hülyeséget beszélek vagy énekelek:D

2011. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tetris ***** válasza:
100%

A múltkor a szomszéd veszekedett a feleségével. Óriási hangerővel bömbölte, hogy:

"Vedd tudomásul, hogy én nem kiabálok!"

2011. jan. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Itthon nem is kell hallgatózni. "GYÍ! HÓ!". "GÉZUKA, EDD MEG AZ EBÉDED!" - kertes ház pedig


A régi koliban gipszkartonból volt a fal, vagy valami hasonlóan vékony anyagból. Ha este normál hangerővel beszélgettünk, följött a portás, hogy mit ordibálunk. Meg lehetett hallani, amit két szobával arrébb beszélnek.

2011. jan. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Bérlakásban lakunk, gyakran cserélődnek a szomszédok. Néha csak onnan tudom, hogy új lakó van, hogy valami újfajta idegborzoló lármára leszek figyelmes.

Pl. volt egy csaj, aki sikítva, ordítva szexelt, ami nem is zavart volna, ha közben nem dübögtetik az ágyat a falhoz és nem merülnek el eme tevékenységben napi legalább 2x.

Akkor szűnt meg a dolog, amikor a felettük lakó nő egyik este átcsoszogott hozzá álmosan, bedagadt szemekkel, pizsamában és azt javasolta neki, hogy ha ennyire fáj keresse fel a férjét, ő ugyanis nőgyógyász, vagy váltson partnert mert ez nem természetes. ;) A csaj vette a lapot.


A kérdésre visszatérve: egyszer muszáj volt hallgatóznom, nem bírtam ki. Egy fiatal házaspár költözött mellénk. Egyszer láttam a csajt, hogy felvitt a lakásba egy másik pasit, utána dugáshangok. (nem lehetett megint csak nem meghallani)

Aztán teregettem az erkélyen és láttam, hogy jön haza a férj. Nah, akkor pohár a falra, tudom, szemétség, de ezt hallanom kellett. Jaj, kárörvendő, gonosz és undok vagyok. :((( Milyen vénasszony lesz belőlem? :D

2011. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11:03 ez nagyon aranyos volt :) Milyen vénasszony lesz belőled háááát???? :D
2011. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is jót mosolyogtam, leírhatnád, hogy mit hallottál a pohárral? :D Milyen műsor volt? :)
2011. jan. 10. 21:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!