Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mikortól számít egy ember...

Mikortól számít egy ember részegnek?

Figyelt kérdés

Mi az az állapot, ami még elviselhető?

Ha valakinek csillog a szeme és vigyorog, az OK,

ha valaki már nem tud felkelni, az undorító...

De hol a határ?


2011. jan. 23. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Amikor kicsit botladozik, beszéd közben kicsit hadar és néha elharapja a szó végét. Szerintem ez még tűrhető, sőt sok esetben még mulatságos is.
2011. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elkezdi a hulyeseget mondani, bufog, f.ngik, mikor egy komplett idiota.
2011. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem amit az első írt, az még inkább a "becsiccsentett", spicces állapot. Legalábbis szerintem aki botladozik meg ilyesmi, az még nem részeg. Aki már ok nélkül röhögőgörcsöt vagy dührohamot kap, nem tudja magát kontrollálni az már jó részeg.
2011. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már a botladozást is a részegség jelének nevezném. Ha már nem tud folyékonyan beszélni és egyenesen menni, na az már részeg, hisz aki ilyen állapotban van, azt már nem illik egyedül hazaengedni.

Szóval én már a csillogó szemű vigyorgóson túli állapotot már részegségnek mondanám.

2011. jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy te milyen állapotban vagy.

Amikor alkoholista voltam, akkor a koki-mata-atom-selejt embereket is elviselhetőnek tartottam. Manapság a sima alkoholos lehellet, kicsit buta vigyor is arra késztet, hogy kerüljem az illetőt.

2011. febr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!