Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit jelent az, hogy 'a szépség...

Mit jelent az, hogy 'a szépség belülről fakad'?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt, hogy ha valaki kedves, jóindulatú, becsületes, és hasonló pozitív tulajdonságai vannak, akkor ha a külsője nem is tökéletes, akkor is szépnek tűnik, amolyan szépség sugárzik belőle.

És fordítva is így van, ha valaki csodaszép alkat, tökéletes bőrrel és idomokkal, akkor sem 100%, hogy tényleg "olyan szép", hisz lehet belül egy rosszindulatú aljas valaki.

Nem?

2011. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Phoney ***** válasza:

Számomra van olyan jelentése is, hogy még nem láttam csúnya embert, aki ne lett volna egyben "szerencsétlen" is. Az borzasztóan ritka, hogy egy ábrázattal ne lehessen mit kezdeni, ha megfelelő személyiség és intelligencia áll mögötte. És nem műtétre meg sminkre gondolok. (Persze hozzátartozik, hogy ha eredendően rosszul nézel ki, akkor nehezen lesz önbizalmad, és ezért nem próbálsz meg tenni ellene.)


Fordítva még könnyebben előfordul, bár egy nulla ember inkább csak dekoratív tud lenni, mint igazán szép.

2011. jan. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 napietus ***** válasza:
azt, hogy a lélek kiül az arcra. főleg idősebb korban látszik meg, hogy valaki csúnyán vagy szépen öregszik. ami még nagyon látszik, az az ostobaság. a legszebb arcot is elcsúfítja.
2011. jan. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kérdezd Hasfelmetsző Jacket :-)
2011. febr. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A lelked sugárzik át durva fizikai testeden, és mivel ez energetika, ezek a rezgések hatással vannak az egészségedre ugyan úgy mint az arcod vonásaidra. Kortól függetlenül! Van olyan, hogy az arc vonásai még nem torzultak el feltűnően, de ha figyelsz és van egy kis képességed hozzá az energia kisugárzásából érezheted, hogy mi van a lelkében, sokkal jobb ha erre figyelsz mint a szavakra , amik igen gyakran hazudnak. Judit
2011. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom emlékszel volt pár éve egy reklám a tv-ben,RONDA DE FINOM!Szóval a külső nem midig tükrözi a belsőt az emberben a BELSŐ érték ami tartós és örök én még csak 10 éve vagyok nős de a belsőértékek mai napig ugyan azok a külseje viszont változott!
2011. febr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!