Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek mennyi bizalommal...

Szerintetek mennyi bizalommal fordulnának hozzám?

Figyelt kérdés
Szeretek segíteni másokon. Egyik nap egy olyan ötletem támadt, amiről már hallottam hogy létezik.Egy panelben lakom ahol sok idős ember is. Szívesen bevállalnám a bevásárlást helyettük. Szerintetek...
2011. febr. 17. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
tetszene nekik az ötlet, de előre biztos nem adnák oda a pénzt, csak miután megvetted, ami kell nekik.
2011. febr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó ötlet! Probáld ki. Én azt csinálnám a helyedbe, hogy először egy olyan idős emberhez mennék oda, aki jó sok idős embert ismer a házba, mert akkor terjesztené a jó hírt Rólad és nem Neked kéne mindegyiket végigjárni, hanem megadnád a telefonodat és ők keresnének meg, és még a bizalom is jobban meglenne.

Tök jó látni, hogy vannak ilyen szociális, jó szándékú emberek, mint Te.

2011. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Ha lenne eszed nem minket kérdezgetnél hanem az öregeket kérdeznéd, mi honnan mondjuk meg hogy mások mit gondolnak.

Amúgy meg az ötlet nem rossz és kevés borra valód is lenne belőle.

2011. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :) Nagyon pozitív :) azért írtam ki ide mert kiváncsi voltam pár vélemyényre. Nagyon bíztató :)
2011. febr. 17. 12:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon örülnének, hogy nem nekik kell a kis botjukkal elbotorkálni a közértbe meg vissza, ami nekik napi program, és nem is nekik kell cipekedni sem. Biztos, hogy élnének a lehetőséggel. Eleinte viszont biztosan csak a bevásárlólistát adnák oda, a pénzt nem, hiszen nem ismernek, így azt csak a blokk és a bevásárolt cuccok ellenében adnák oda, ami érthető is. Nagyon kedves ötlet! Sőt, a családsegítők talán mint önkéntes szociális munkásnak címeket is adnának, miután elterjesztették, hogy valaki vállalna ilyet, érdekli-e őket.
2011. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:) köszönöm az újabb pozitív választ :)
2011. febr. 17. 14:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ismernek és megbíznak benned akkor jó dolognak fogják tartani. De ha nem tudják hogy ki vagy akkor azt hiszik hogy átvered őket.
2011. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. febr. 18. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!