Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit szoltok ahhoz, ha egy...

Mit szoltok ahhoz, ha egy orvoson, noveren lathato helyen tetovalasok vannak?

Figyelt kérdés
Valtoztat ez valamit a benyomasotokon egy ilyen szakma eseten?
2011. febr. 19. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem hiszem, hogy befolyásolja a munkáját, mág meg nem érdekel, ha ápolásra szorulok.
2011. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem változna a véleményem. Egyébként is az ő dolga, senkinek semmi köze hozzá. És a külső nem biztos hogy utal az illető jellemére/munkáján. Én pl 5ös tanuló vagyok, nyugodt, megbízható, kedves típus, mégis lesz majd tetoválásom, az is lehet hogy pc-m is lesz. A külső nem minden.
2011. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mivel gyanítom elvégezte az orvosi egyetemet, valószínű érti a dolgát. Ez a lényeg.
2011. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert ugyanolyan ember mint mi,csak egy kicsit tanultabb.
2011. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem változtat semmit. max ha még mellé jól is néz ki.. ajjaj :D :D
2011. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 yuda ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy egy átmulatott kamaszkori éjszaka nyomait viseli örökre... sokkal inkább aggasszon, hogy nem minden orvosiról kikerült ember színötössel végzett, és nem lelkiismeretesen járt be, hanem lumpolt és kegyelem kettessel végzett- mégsem tudja róla senki- és nem hinném, ugyanannyit tud, mint aki odaszánta magát.
2011. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A jegyek sem biztos, hogy a tudast tukrozik, hisz lehet, hogy egy jobb jegyet kapo kipuskazta x targybol az anyagot. Orvosin is vannak toltelektargyak. Meg aztan elmelet es gyakorlat kozott is van kulonbseg.
2011. febr. 19. 18:47
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem zavar!

Az zavar, ha egy orvos nem ért a munkájához, bunkó a beteggel, stb.

Egyáltalán nem érdekel, ha 50 piercingje és teletetovált feje van, ha meggyógyít.

Az zavar, ha valaki ilyenen pattog, tiltani akarják, stb.!

2011. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Maga az a dolog háborít fel, hogy párhuzamot tudnak vonni az emberek egy testékszer (itt tetoválás), és a szakmai értelem között. Ez olyan mint régen, hogy nem engedte egy fehér ember, hogy néger orvos vizsgálja meg, 8gyanítom most is vannak ilyenek) Ha teljesen szét van varrva akkor is lehet kiváló orvos. Épp most halottam, hogy valakit aki katona volt azért nem vesznek fel rendőrnek, mert tetoválva van az alkarja, ez diszkriminációs, hiszen semmi köze a szakmai tudáshoz, ami az állás betöltőséhez kell. Bocsi, de ezen fel tudom húzni magam, az csak egy tetoválás.
2011. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezt meg tudom erositeni - marmint, hogy rendoroknel, katonaknal eleg szigoruan veszik ezt. Szerintem azt gondoljak, hogy a professzionalizmus hianyat mutatja, mert egy szemelyes dolog a tetovalas. Nem az en velemenyem, csak kivancsi vagyok, hogy ti ezt a temat hogy latjatok.
2011. febr. 19. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!