Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit vegyek fel színházba? SOS

Mit vegyek fel színházba? SOS

Figyelt kérdés
Ma délután 15.00-ás előadásra megyünk a Centrál színházba... És gondban vagyok, hogy mit vegyek fel. Nincs túl sok kedvem nagyon kiöltözni, és az a kérdés, hogy szerintetek gáz-e, ha farmert veszek, és felülre egy blúzt vagy egy elegánsabb felsőt? 22/L
2011. febr. 26. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elegánsan öltöznék fel a helyedben. Illik megtisztelni a színészeket. Ők azért vannak, hogy művészeti élménnyel kápráztassanak el téged, de neked is partnernek kell lenned abban, hogy megtiszteld ezt a gesztust. A farmer sportos, megfelelő bárhol, de a színház, az...a művészetek palotája. Légy' elegáns:))
2011. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj így, ma már nem szokás annyira kiöltözni. Mondjuk azért nem árt, ha sötétebb a farmer :)
2011. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egyébként azért is vagyok gondban, mert eddig beteg voltam, 2 napig hőemelkedés, meg köhögés, mert megfáztam. És félek most szoknyában kimenni, mert nem kocsival megyek, hanem bkv-val, és nem akarok visszabetegedni a hidegben
2011. febr. 26. 11:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell iszonyatosan kirittyenteni magadat természetesen, de én azért legalább egy szövetnadrágot húznék fel, egy csinosabb felsővel, így nem viszed túlzásba, de azért mégsem farmerban mész el. Én vidéken élek, nálunk pl egy kisebb színház van csak, de itt is felöltözik mindenki tisztességesen, ha kicsit nagyobb előadásról van szó, és nem csak egy helyi iskola gálaműsora vagy hasonló.
2011. febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez nem kedv kérdése.Illik és kész.Nekem úgy tanították a tanárok,hogy amikor velük mentünk színházba alul fekete,felül fehér.És gáz lenne a farmer meg a blúz: S
2011. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!