Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit vagy miket vegyek nőnapra...

Mit vagy miket vegyek nőnapra a 17 éves barátnőmnek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

virágot


ha azt nem tudsz mert messze mész hozzá/nincs virágos a közelben/akármi,akkor csoki

2011. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szép csokor virágot, csokit, ezeknek mindenki örül, nőnapon ennél több nem is nagyon kell (tárgyi ajándék inkább Valentin-napon jellemző).
2011. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Részben én is ezekre gondoltam, de mivel nagy "Ferrarista" arra is gondoltam hogy megveszem neki a nem túl olcsó Ferraris táskát (23.000FT.)Akkor szerintetek ez túl nagy ajándék lenne, maradjak a csokinál meg a virágnál??

Eddigi válaszokat nagyon köszönöm!!!:))

2011. márc. 3. 17:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szép gondolat mindenképp. Te tudod, milyen ajándékozási szokásaitok vannak, mi fér bele (arra is figyelni kell, hogy ne adj nagyobbat, mint amit ő viszonozni tudna hasonló esetben). Szülinapja/névnapja mikor van? Mert ugye ez egy ajándékötlet, amit érdemes "tartogatni".



Egyébként te döntesz.

2011. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nőnapra nem igazán szokás nagyobb dolgot venni, csak virágot/édességet. Ez csak egy kis figyelmesség, erről is szól ez a nap.

Amit te szeretnél venni, hát szerintem az inkább szülinapra, Karácsonyra való. Vagy akár névnapra, ha az esetleg közelebb van.

2011. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sz12 ***** válasza:
100%
Szerintem nőnapra inkább virág,csoki. Születésnapjára, vagy esetleg névnapjára vedd meg inkább azt a táskát:)
2011. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem tényleg maradok a virágnál, meg a csokinál. Születésnapja meg nyáron lesz,ősszel a névnapja, és majd megkapja tőlem akkor:))


Válaszokat köszyy!!!

2011. márc. 3. 18:54
 8/9 g-pard válasza:
Ez egy szuper ajándéknak: [link] Még így akciósan is kicsit drága, de ez olyan ajándék, amire emlékezetes marad. Én korábban vettem itt egy ilyen szingli párnát, és a barátnőm azóta nem tud nélküle aludni. Még szerencse, hogy engem azért jobban szeret... még... :D
2012. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmit.Minek mész a csorda után?
2014. márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!