Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Számodra milyen a nőies nő?

Számodra milyen a nőies nő?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

hosszú haj mindenkép !!! el nem tudnék képzelni egy kopasz csajt magam mellet ..nem tudnék nö ként rá nézni !

F/24

2011. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Elsőnek... 24évesen te ennyire kis buta vagy? :D Legyen hosszú haja,s már nőként nézel rá. Akkor gondolom bejönnek a hosszú hajú motoros rocker állatok..
2011. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
neked is nagy agy kapacitásod van :S grat.
2011. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Semmiképpen ne legyen túlsúlyos. Sokan összetévesztik a hájat a nőiességgel.

A hosszú haj szerintem is fontos, az minden nőnek jobban áll.

2011. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem, a viselkedés a lényeg, hogy látszódjon, hogy ő nem csak emberként, kémiatanárnőként gondol magára, hanem szinte minden pillanatban tisztában van vele, hogy ő nőként létezik, ami azt jelenti, hogy tudja hogy hat a férfiakra és akar is hatni. Hm mintha egy csipetnyi kacérság lenne az, amit én a nőiességgel azonosítok...
2011. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Szeretném,ha írnátok még,kinek mit jelent a nőiesség!
2011. márc. 11. 15:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát először is legyen ápolt! A büdös nő akkor sem nő, ha amúgy minden más aspektusban úgy néz ki, mintha az lenne! És ne csak muszájból fürödjön...az igazi nő, "A" nő imád fürdeni, zuhanyozni, benne van a top 10 napi elfoglaltságban, amit a legjobban szeret csinálni. Szerintem ez egy vérbeli nő egyik elengedhetetlen ismertetőjegye.

A másik az öltözködés. Nem kell tűsarkúban járnia, sportos cipőben és farmerben is lehet valaki szexi! De még mennyire! Szóval legyen az, akarjon az lenni! Az ilyen slampos, zsákruhás, nem tudom hogy írjam le...meg akik a városban túracipőben járkálnak (túracipő nem egyenlő a sportos cipővel, igen, sportos az is, de a városba már nekem túlságosan)...nem tudom, nekem nem annyira nőiesek :S

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2011. márc. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A nőies nő nagyon nőiesnek kell lennie külsőleg (séles csipő, karcsú derék, kerek mellek és fenék, és persze hoszu haj)Belsőtulajdonság: érzékeny, segitő kész, szorgalmas, aszertiv, és sosem reagál agreszioval. Töbnyire ezek a női tulajdonságok.
2011. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kisnita ***** válasza:
45%

Szerintem én nőies nő vagyok. Pedig túlsúlyos vagyok (igaz már sokat fogytam) de mikor 35 kg-val több voltam akkor is nőies voltam. A nőiesség nem kg függő. Hány olyan dundi nőt ismerek aki nőies... És hány olyan vékony lányt aki nem az. A legjobb barátnőm vékony, szerintem szebb is mint én mégsem nőies. Az arca még az lenne, de a teste kevésbé és még rá is tetézik olyan ruhákkal amik egyáltalán nem nőiesek. Szinte mindig sportos cuccokban van, pedig szerintem egy "fiúsabb" alkatú nőnek még jobban ki kellene hangsúlyozni a nőiességet. Na ő pont nem ezt teszi, pedig milyen nőcis lehetne.

A nőiességbe szerintem nagyon belejátszik a kisugárzás. Most nem arra gondolok, hogy kényesnek vagy nyafkának lenni hanem arra, hogy ha valaki ránk néz akkor egyből a nő jusson eszébe rólunk nem az, hogy slamposak vagyunk vagy ápolatlanok stb és semmiképpen ne kelljen azon gondolkodnia, hogy ez most lány vagy fiú?!? A belső tulajdonságok legalább annyit számítanak mint a külsők. Kell az a nőies báj, egy kis kacérság, kedvesség, kicsi naivság is. Én 100%-ban nőnek érzem magam pedig nem vagyok egy tipikus szépség, de próbálok ellensúlyozni és az előnyösebb tulajdonságaimat kihangsúlyozni. Persze maximálisan tisztában vagyok az adottságaimmal és jól tudom, hogy ha még leszaladna rólam 6-8 kg akkor sokkal szebb lennék, de ez nem egyenlő azzal, hogy nőiesebb is.

2011. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kisnita,Te tényleg igazi Nő Vagy.
2011. márc. 21. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!