Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mivel ösztönzöd magad, hogy...

Mivel ösztönzöd magad, hogy jobban kitarts?

Figyelt kérdés

Értsük ezt minden téren : tanulás, házimunka, sport, stb.

Mi az ami előre visz az életben, mi lebeg a szemed előtt ?

Sajnos nagyon lusta hozzáállásom van, és hamar feladom a céljaimat.


2011. márc. 18. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Üdv,sorstárs! Sztem keress valami hobbit,és nevezd ki jutalomnak! Vagyis ráveszed magad arra,hogy csak tanulás után csináld!.Mindjárt több kedved lesz mindenhez! Nekem bejött!
2011. márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulás, házimunka sehogy, lusta disznó vagyok, és mindig az utolsó pillanatban állok neki mindennek. Sport: szeretem csinálni, örömöt okoz, ha már nem bírom tovább, beugrik egy kép egy tökéletes alakú nőről, hogy én is olyan akarok lenni. Amúgy zenét hallgatom sport közben, az nekem nagyon jó.
2011. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hobbim az van jó sok, többek között ilyen a rajzolás, zenélés. Ezekkel tökéletesen elvagyok, de ami viszont "muszáj" lenne arra nem tudom rávenni magam. És félek, hogy ebből még sok bajom lesz később.
2011. márc. 18. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát az lenne az ideális, ha nem kéne magad semmire ráerőltetni, hanem azt csinálnád, amit szeretsz, amihez kedved van. Nem megvalósíthatatlan, bár sokaknak nem sikerül. De szerintem na azon erőlködj, hogy hogy bírnál megcsinálni olyasmit, amit rühellsz, hanem azon, hogy ezeket a tevékenységeket ki tudd iktatni az éltedből, és azzal tudj foglalkozni, amihez kedved van. Az amúgy is mindig egy beteg dolog, ha erőlködsz valamivel.
2011. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Tanulás szempontjából iszonyú lusta vagyok. Órákra bejárok, ott még figyelek is, de otthon tanulni... na, azt már nem. Próbáltam találni valami célt, hogy na, most ezért tanulok (ösztöndíj, stb), de nem jött össze. Ami nekem bejött, hogy egyszer ráveszem magam azzal, hogy kiragadok valami érdekes részt az anyagból, és, hogy miután nekiállok, megjön hozzá a kedvem. Próbálok úgy tanulni, hogy találjak valami módot arra, hogy élvezzem is, közben pedig felidézem az előadásokat, így könnyebben megmarad. Most még legalábbis, hogy ez mennyire lesz hatékony, kiderül a következő vizsgaidőszakban...
2011. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem fegyelmeznek a következmények. Ha például nem figyelek oda, hogy mit eszem, megbetegszem. Ha nem végzem el a házimunkákat, elborít a kosz. Viszont ha nem tanulok, nem haladok a tudással, megöl a kíváncsiság.
2011. márc. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!