Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen okbol torolnetek ki a...

Milyen okbol torolnetek ki a parotokat az iwiwes ismerosok kozul?

Figyelt kérdés
Csak ugy,egyik naprol a masikra..?Mire jo ez?Milyen okra tippeltek?
2009. febr. 23. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon összeveszhettetek és első dühében tette, csak azért, hogy bosszantson. Ezzel, hogy jelképesen kitörölt az életéből, elégtételt szerzett magának.
2009. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valaki feltörte a fiókját, és kitörölt onnan a tudta nélkül.

Ha ez kizárható, én is az első válaszra tippelek.

2009. febr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A páromat semmilyen okból nem törölném. Ha egyik exemet sem töröltem, akkor őt meg főleg nem törölném. De hogy kinek mi oka lehet rá... - szerintem ezt a kérdést a szerelem/szex egyéb kérdések vagy párkapcsolatok rovatban kellett volna föltenned.

De hogy választ is adjak: első dühében, vagy mert megcsal, és nem akarja, hogy lássák, hogy ismeritek egymást, vagy mert valaki elől félt, vagy mert szégyell, vagy mert megbántottad... ezernyi oka lehet. Szerintem kérdezz rá!

2009. febr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Javitok: nem rolam van szo,hanem az ex-baratnom ismerosei kozul eltunt az uj baratja,akivel kb.egy eve jarnak, nem tudom,ki torolt kit,de teny,hogy hirtelen mar nem "ismerosei" egymasnak...Erdekelne az oka,de nem kerdezhetek ra..
2009. febr. 24. 08:16
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Szabad a nő!
2009. febr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

rengeteg oka lehet:

1.összeveszés, hirtelen felindulás

2. szakítottak

3. a csaj nem akarja, hogy pl az exei zaklassák a párját, ha megtalálják iwiwen...legalábbis én ezért gondolkozom azon, h törlöm az egészet, mert félek tőle hogy esetleges erőszakosabb hódolóim megkeresik a páromat az ismerőseim között és onnan már csak egy kattintás, hogy megfenyegessék, vagy esetleg hazudjanak neki valamit, amivel szétrobbantják a kapcsolatunkat...

2009. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon jóóóó:))) mi be sem jelőltük egymást:))

valahogy, olyan morbidnak tűnt, hogy "ismerősei" vagyunk egymásnak

2009. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

az is lehet, hogy véletlen törölte

vagy a felhasználó törölte magát, és miután újraregiszrált elfelejtette bejelölni

irigyellek, hogy van időd ilyeneken gondolkodni...

2009. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hirtelen felindulásból!
2009. márc. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!