Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy lemondott ebéd meghívásra...

Egy lemondott ebéd meghívásra mégis el tudok menni ez így nem gáz?

Figyelt kérdés
Lemondtam egy ebéd meghívást pároméknál de most meg úgy alakult hogy még is el tudok menni.
2011. ápr. 10. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már ne menj el. csinálj valami más programot, ha azt akarod, hogy a jövőben is komolyan vegyenek
2011. ápr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yuda ***** válasza:
100%
Szerintem menj el, jelezd hogy megoldódott a problémád vagy micsodád- értékelni fogják, hogy akarsz menni- de fontos hogy ne meglepi legyen, hanem jelzd előre, hogy számíthassanak rád.
2011. ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Ha van rá elfogadható magyarázat, akkor nyugodtan szólhatsz, hogy lemondták/változott stb.

Egyetértek az előttem szólóval, meglepiként ne állíts be.

2011. ápr. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, én is azon a véleményen vagyok, hogy érdemes megkérdezni, hogy áll-e még a meghívás, mert mégis el tudnál menni, mert a körülmények így és így változtak.

Mindenképpen érdemes őszintén lekommunikálni!

A gáz az lenne, ha mivel te lemondtad a részvételedet ők sem tartanák meg otthon a bulit, és pl. éppen ott fagyiznának, ahol te. Na, akkor magyarázkodhatnál.

Érdemes őszintének lenni (általában)...

2011. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!