Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szoktatok szándékosan belekötn...

Szoktatok szándékosan belekötni itt emberekbe? Ha igen, hogyan és melyik témakörben?

Figyelt kérdés
Bevallom, én néha kipuhatolom az idegesítő emberek gyenge pontjait és bosszantom őket. :p
2011. ápr. 17. 20:40
1 2
 1/11 Tinker Bell ***** válasza:

Szándékosan belekötni? Nem mondanám. Inkább csak őszintén megírom a véleményem. De ha valaki vitába száll velem és sérteget, akkor minden további nélkül sértegetem én is.


Nincs témakörhöz kötve.

2011. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Vallás, valláskritika, ezotéria, szex-szerelem, ezekben jót lehet röhögni.
2011. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktam, ez egy proli szokás.
2011. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Szoktam

Szerelem témakörben és leginkább azoknál a kérdéseknél amikor vki a párjának akar kedveskedni

Az oka a féltékenység nem szégyenlem ez van

2011. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
A Szerelem-szexben. A Családi kapcsolatokban tanácsokat adok a belekötéshez.
2011. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Proli-nem proli, ha valaki bunkó velem, vagy mással, aki normálisan válaszol, akkor jól esik letörni az aggancsát.
2011. ápr. 17. 20:59
 7/11 A kérdező kommentje:
20:51, kifejtenéd?
2011. ápr. 17. 21:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán.


Tudományok témakörben volt párszor, hogy valaki hihetetlen flegmán, vagy épp másba belekötve írt valami elképesztő baromságot.

Olyankor enyhe iróniával szoktam utalni rá (pl visszakérdezek, vagy megemlítek egy példát), hogy mekkora hülyeséget mondott.



Illetve a rosszhiszemű embereket nem szeretem - akik akármit mondasz abból lehető legrosszabbat olvassák ki -, de velük nem kötekedni szoktam, csak emlékeztetem rá őket, hogy lehet teljesen máshogy is értelmezni a kérdést/kommentet és tádámm akkor máris nem tűnik akkora bunkónak a másik, akit tök feleslegesen lehurrogott.

2011. ápr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha úgy bosszantod őket, hogy ők nem sértettek téged, csupán a stílusuk, a jelenlétük zavar, akkor te annyit sem érsz, mint az a személy, akinek beszólsz!!!!


Ha viszont beléd kötnek, nem kell hagyni magad. Olyan válaszokat adj, amire nem számítanak, így ők is kizökkennek az eltervezett témából.


Hát, a legjobban megsérteni, mindenkit az érzéseiben lehet(soha nem fogja neked az ilyet megbocsátani, még ha később épp pajtások lesztek is).Az ilyen típusú kötekedés mifelénk a "nem az idén barnultak" társaságára jellemző. Gondold csak meg, te is olyan akarsz lenni?

Viszont okoskodással is cikizhető bárki(ez csak felületes, és hamar megbocsátható). Talán ez a jobbik fajta, már ha van ilyen.


Neked hogy esne ha az éréseidbe taposnának direkt módon?

2011. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én sosem kötnék bele senkibe sem itt, sem személyesen.. Azért vagyok itt, hogy segítsek másoknak megválaszolni azt, amit ők nem tudnak. Ha tudok és van időm nagyon szívesen válaszolok és segítek.


Már láttam hogyan "kötözködnek" itt, de ezt feleslegesnek tartom. De a magyarok ilyenek mindenhol, a fórumokon is vitatkoznak és mindenhol, ahol lehet nagy arányban...


Vicces, hogy te felveszed velük a kesztyűt, de Te is csak kontrázol- azaz reagálsz arra, amit a bunkók írtak. Én erre sem méltatom őket, de te csináld csak, helyettem is :)))))))))))

2011. ápr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!