Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Moziban az emberek miért nem...

Moziban az emberek miért nem tudják végigvárni a stáblistát?

Figyelt kérdés

A többség feláll és elhúz gyorsan. Normális dolog ez?

Persze lehet mondani, hogy a stáblistának nincs érdemi tartalma, ami igaz is, de egy kis merengésre azért igénye támad az embernek, és az ülve jó.



2011. ápr. 24. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én inkább kiülök egy űditő mellé és megbeszélem ott a dolgokat.

Egyébként meg nincs min merengeni, mert moziba csak akció vagy horrorfilmre megyek.

2011. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, jó lenne még ott merengeni, de furán nézne ki, h mindenki kimegy Te meg ott ülsz...jönnek a takarítók...
2011. ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Már miért ne tudnák. Képesek rá, csak nem teszik.

Főleg azért, mert egyáltalán nem érdekli őket.

Az, hogy neked minden film után merengeni támad igényed, nem azt jelenti, hogy ez másnak is igénye. Általában nem az.

2011. ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én többször is próbáltam, jól esik nem egyből felugrani, de rögtön jöttek a takarítók, ezért egyszer egy vetítőgépet sem tudtam megnézni, pedig nagyon szerettem volna. Szerintem nem nagyon van ilyen dolgokra lehetőség. (Bár lehet, hogy a kisebb mozikban igen, azt nem tudom, mert oda nem járok.)
2011. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát a következő előadást is el kell kezdeni valamikor, termenként nem csak napi egy megy le a nagyobb helyeken. Vége a filmnek, gyorsan takarítás blahblah és már itt is a következő turnus első pár nézője.
2011. ápr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam. És idegesít is. Szerintem ez is része a filmnek, amolyan levezető, ráadásul legtöbbször jó zene megy alatta, sőt, néha bevégnak egy-egy kimaradt jelenetet, bakit...stb.
2011. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én örülök, hogy végre kinyújtózhatok és kimehetek pisilni. :)
2011. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nemhogy a mozi stáblistát nem várom meg, de ha tudok, akkor a színházból is lelépek amíg a többiek tapsikolnak. Amiért odamentem már láttam, a többi nem érdekel.
2011. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha valami mély lélegzetvitelű filmet nézek, akkor még vagy 5percig bámulok magam elé, vagy igyekszem abbahagyni a sírást, de egyébként tényleg jó egy kicsit elmélkedni. Nem nézek moziban vígjáték, a mesék végén meg nem is szabad egyből felállni, mert akkor még vannak jó részek (főleg a 3d-nél)
2011. ápr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ha megveszel egy mozijegyet, az a film első másodpercétől az utolsóig szól. Nem úgy adják, hogy megnézheted a filmet, de csak a stáblistáig. Az, hogy jön a következő turnus meg hogy a moziban hány film megy le, engem pont nem érdekel, mert nem rám tartozik. Én speciel mindig bent maradok végig, ha bent akarok, s ezt javaslom mindenkinek, akit érdekel a stáblista. Ha valamelyik mozis alkalmazottnak ezzel problémája van, majd a fogyasztóvédelemmel megbeszélhetik.
2011. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!