Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért isznak az emberek...

Miért isznak az emberek alkoholmentes sört, koffeinmentes kávét?

Figyelt kérdés
Nincs vele semmi bajom, de nem az, amiről szól!
2009. márc. 5. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Koffeinmentes kv például akinek magas a vérnyomása,de szereti az izét:-)Alkoholmentes sört meg hát nem tudom,mert annak az ize sem ugyanaz:-)
2009. márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Innen már csak egy lépés a guminő:):)
2009. márc. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na igen :))
2009. márc. 5. 23:11
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Jó kérdés... A kávét még megértem, de már többször próbááltam az alk.mentes sört és inkább nem... :D
2009. márc. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
91%

Nah a valasz az en reszemrol:

Terhesen es most is (szoptatok) csak koffeinmentes kavet iszok, ha nem akarom, h a gyerekem tul porogjon. Es en nem akarom:-)

Alkoholmentes sor szinten nagyon nepszeru a szoptato anyukak koreben, mivel serkenti a tejtermelest, es a bebi megse alkoholizalhat par honapos koraban, bar ketsegkivul jo altato hatasa lenne:-D


a gumi norol nem tudok nyilatkozni, max ha fozne, mosna takaritana:-)

2009. márc. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem az emberek hanem EGYES emberek isszák. Személy szerint sem sört (egyik fajtából sem) se kávét nem fogyasztok. Nálam semmiről sem szól egyik sem; mindkettő keserű, a sörtől vécéznem kell, a kávétól meg remegek.
2009. márc. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Én sem értem mi értelme, az alkoholmentes sörnek pocsék íze van (Borsodi Póló és Soproni Szűz biztosan). A koffeinmentes kávé tényleg hülyeség, hiszen épp az a kávé lényege, h koffein és felpörögsz tőle. A nikotinmentes cigit mikor találják fel? Anno Lampert Mónika már elméletbne feltalálta a hangtalan petárdát is. :)


És valóban az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé, van is ilyen pólóm. :)))

2009. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van úgy, hogy az ember este ül be kávézóba valakivel, és akkor már nem akar koffeint, de a kávézás szertartását igen.
2009. márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Srapnel ***** válasza:
100%
Én pl. azért szoktam alkoholmentes sört inni, mert szeretem a sört (még ha nem is olyan jó az íze, mint az alkoholosnak), hidegen nagyon is frissítő a nagy melegben, de legfőképpen azért, mert ha beülök valahová és épp sem alkoholt, sem cukrosat nem akarok inni, akkor az ásványvíz marad, ami viszont majdnem drágább, mint a sör... Akkor már inkább fél liter alk. mentes sört iszom ugyanannyiért, mint 3 deci vizet.
2009. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én imádom a kávé illatát és az ízét, DE úgy reszketek a koffeintől, mint a nyárfalevél. Teát is csak olyat ihatok, ami koffeinmentes. Sajna. Ez a terhességem után jött elő.
2009. márc. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!