Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek (legalábbis saját tapasztalatom szerint) életének nagy részében, ott ahol vannak, csendben vannak, nem alakul ki jelentősebb kommunikáció és egy helyben toporognak?

Figyelt kérdés
Orvosi rendelő, buszmegálló, de még az életük fontosabb találkozóiknál, lényeges momentumuknál sem beszélnek semmit, csak felszínesen. Hol a könyvekben leírt, megfilmesített remek kommunikáció amivel egyről a kettőre juthat valaki?
2011. máj. 21. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert nem sok ember tud effektiven kommunikalni. Az iskolakba, kurzusokon is csak most kezdik el ezt tanitani.
2011. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ahol én megjelenek beindul a kommunikáció az bizonyos-:)bárki,fiatal, korosabb, gyerek, nő vagy férfi fajra, nemre nemzetiségre való tekintet nélkül bárkihez szóltam eddig mindig szóba elegyedtem.kialakul az, csak valaki kezdje el.igény van rá, ez vitán felüli.
2011. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!