Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit szólnának az emberek, ha...

Mit szólnának az emberek, ha 17 évesen rollerrel közlekednék a városban?

Figyelt kérdés

Kutyasétáltatáshoz gondoltam, mert úgy könnyebb lenne, meg a roller egyszerűbb, mint a bicikli. Közepes városban lakunk, és mennék vele a főúton meg a parkban, elég sok ember van arra.

17/L


2011. máj. 23. 18:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit megnéznének, de nemhiszem, hogy ciki lenne. Csak vigyázz nehogy elrántson a kutya, mert nagyot lehet ám esni.
2011. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rollerral kutyát sétáltatni veszélyes akár csak biciklivel. Én elektromos rollerral vagy elektromos robogóval közlekedek városon belül így nem kell benzinre költenem, és ezt 17 éves korom óta csinálom és most leszek 20.
2011. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is megnéznének,mivel ez Magyarország.Más országokban ez teljesen természetes:) Sokan mennek így.

Én pl. Németországban egy kerekű biciklivel láttam h. kutyát sétáltattak.(Igaz ketten voltak)

Nyugodtan menj úgy szerintem ne foglalkozz senkivel csak a kutyával meg magaddal:D És figyelj,hogy orra ne ess:D

2011. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy megnéznének, múltkor kb. 20 éves srácokat láttam rollerrel de ők sem keltettek feltűnést.
2011. máj. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én 4kerekű rollerrel járok,32 vagyok,és kit érdekel ki mit szól?Nagyon menő a járgányom.
2011. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A kutyát nem érdekelné elhiheted..


29F

2011. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A kutya nem húz, nem ránt el :) És ahol lehet, ott el is engedem, úgy meg szaladna utánam.

Köszönöm a válaszokat, lehet, hogy kipróbálom. :)

2011. máj. 23. 22:33
 8/15 anonim ***** válasza:
Szízör Millán meg görkorival megy. Na és?
2011. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerintem a roller gyerekesebb:) Meg hát más itt a kultúra, mint Amerikában.
2011. máj. 24. 16:59
 10/15 anonim válasza:
szerintem teljesen normális:D csak vigyázni kell:D egyébként egyre több olyan 25-40körüli felnőteket látok rollerozni öltönyben:D(Budapesten) akkor picit ledöbbenek de nem röhögöm ki mert valahogy elkell jutni am unkahelyre:D:P a benzin meg drága:D
2011. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!