Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szívesen olvasnék hozzászóláso...

Tigress kérdése:

Szívesen olvasnék hozzászólásokat az alábbi témához (hátha kiderül, hogy nem velem van a baj? ) :

Figyelt kérdés
A szomszéd suhanc, hajnali fél egykor annyira bömbölteti a magnóján a hülye technoját, hogy csukott ablak mellett is zuhog a basszus, szerintem viszont ráférne egy alapos kúltúrális nevelés, hogy felérje ésszel, ezt ilyen későn már nem illik.
2011. máj. 28. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha humorosan akarod viszonozni neki, akkor holnap kora reggel tedd te is ugyanezt, mikor ő valószínűleg aludni akarna :)
2011. máj. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jaja, jól mondja az első. Vagy ugyanaz helyett még inkább valami jó kis black metalt, pl. ezt: http://www.youtube.com/watch?v=58o17dnB6hk
2011. máj. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bömböltess Bartók Bélát viszonzásul
2011. máj. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ajándékozz neki egy fülhallgatót.
2011. máj. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet szolni neki, mert nem nappal csinalja. Miert nem mondod neki, hogy fulhallgaton hallgassa, ha pedig nem, akkor ne ejjel? Ha nem hasznal, tegyel be valamilyen zenet, ami neki biztos, hogy nem tetszik, hogy rajojjon, milyen idegesito, amit csinal.
2011. máj. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 yuda ***** válasza:
100%

Látom mindenki humorral közelíti meg, akkor én is.

Hívd ki a rendőrséget vicces kedvedben , mert ők leálítják csendháborítás okából.

2011. máj. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

40+ dB a csend háborítás

amúgy bunkóság éjjel nem fülhallgatóval hallgatni a zenét ha hangosan akarja az ember

de azért vicces hogy magnót írsz, hát te sem ma voltál kamasz, gondolom a nyolcvanas években

2011. máj. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én metál vagy rock helyett ezt a szép kínai népdalt hangosítanám fel. Én szeretem hallgatni, de a szüleim, barátaim agyf*szt kapnak tőle. Kíváncsi vagyok, a kedves szomszédod meddig bírná:


http://www.youtube.com/watch?v=LImP4_iDbG8

2011. máj. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazából a 90es években voltam kamasz, és akkor még én sem értettem, hogy a szüleim miért nem támogatnak a zenebömböltetésemben... Azóta rájöttem, és el is tudnám másoknak magyarázni. Bezzeg a kérdéses srác igencsak kiverte a balhét, amikora kakasaink hajnali kettőkor próbálták kelteni a Napot... :D

Egyébként a magnó kifejezés miatt bocsi, mérgemben nem jutott eszembe a haelyes kifejezés, abban se vagyok teljesen biztos, hogy mit bömböltet... Nem rádiót, mert nem szpíker beszél. Inkább úgy tűnik, mintha tegnap éjjel magán technó partyt szervezett volna - a szokásos egyéni bömböltetés helyett...

Egyébként a körzeti rendőrséget lehet kihívni, vagy az általános 112őt? És biztos, hogy hatásos, vagy ha a rendőrök a sarokig érnek, már csavarják is rá a hangerőt? H a rosszabbik esetben a rendőrök be nem ülnek közéjük bulizni, meg 1-2 sörre :DDD

2011. máj. 28. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!