Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szeretnek Parizsban elni es...

Szeretnek Parizsban elni es tanulni egyetemen (igen, tudom, hogy ez mikkel jar, nem erre vagyok kivancsi). Szerintetek befogadnak, egyenrangu partnerkent kezelnek majd?

Figyelt kérdés
NE AZT IRJATOK,HOGY EHHEZ MENNYI PENZ KELL! NE AZT IRJATOK,HOGY A FRANCIAK KOCS.OGOK,ES MINDEN KULFOLDIT LENEZNEK,mert ez nem igaz. Olyan emberek valaszat varom foleg,akik jartak mar hasonlo cipoben!:)
2011. jún. 3. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem tudok túl sok mindent mondani evvel kapcsolatban. Annyit viszont, igen, hogy ha jól beszélsz franciául, akkor szerintem nyert ügyed van velük, szemben, ugyanis ők a világért nem hajlandóak megszólalni más nyelven...Se angolul, se sehogy.

Saját tapasztalat. Szóval, ha jól tudsz franciául, akkor biztos egyenrangú partnerként kezelnek. Persze mindig lesznek kivételek.

2011. jún. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A franciatudasommal nem lesz baj;) Igen,de azok az emberek,akik beszukultek es nem nyitottak,kiket erdekelnek? Mert engem biztosan nem:) Csak azert nem akarom,h b@szogassanak v vmi..nem vagyok luzer, atlagon felulinek tartom magam,mind szellemileg,mint kulseileg (nem az ego szol belolem),ezert bantana ha ott nem neznenek jo szemmel:)
2011. jún. 4. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!