Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Növelhető az orrtúrás társadal...

Növelhető az orrtúrás társadalmi elfogadottsága?

Figyelt kérdés

2011. jún. 16. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, mert olyan idióta orrom van, amit máshogy nem lehet a levegő számára átjárhatóvá tenni általában. Nyilvánosan természetesen nem csinálom, de sokszor nagyon kellemetlen érzés léteznem emiatt. :) Támogatom! Persze csak megfelelő mennyiségű zsebkendővel és kézfertőtlenítővel rendelkező személyek esetében. Ne belém törölje, ne rám pöckölje, ne fogjon velem kezet zöld kézzel... :D
2011. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Növelhető.

Aki lenéz, fujj-oz, annak fordits hátat,

aki mosolyog rajtad, azt simogasd meg. :) (de ne az aktuálisan használt ujjaddal)

Előbb-utóbb sikerre jutsz, csak csináld gyakran.

2011. jún. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
persze.
2011. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ötévesek körében társadalmilag ma is elfogadott. Idősebbeknél szerintem semmi szükség erre.
2011. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
napietus válaszát is várom!
2011. jún. 16. 11:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Apokaliptikus/háborús körülmények közt sokmindennek nőne az elfogadottsága.
2011. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 napietus ***** válasza:
itt vagyok :) remélem nem növelhető, ahogy pl. a köpködésé sem :) egyébként az orrtúrás nem csak illetlenség, egészségtelen is, mivel a kezed amin mindenféle baci lehet a nyálkahártyával közvetlenül érintkezik. oda-vissza tudod vele fertőzni magadat és a környezetedet.
2011. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazán jó lenne. Szerintem mindenki szokta, ha nem látják, de szép is lenne az utcán. Na jó, mondjuk csak zsepivel, mert ne a taknyos kapaszkodót kelljen már a bkv-n megfognom:D
2011. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát, a válaszolókat elnézve... suttymban mindenki csinálja, nyilvánosan mindenkinek fúúúj... Ne is változzon!
2011. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 dellfil ***** válasza:

Nem. Inkább a hátsórész nyilvános túrása növelhető. Boaaa...


dellfil

2011. jún. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!