Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok arról a pasiról...

Mit gondoltok arról a pasiról aki meztelen felsőtesttel megy be 1 könyvtárba? És a könyvtárosról, aki hazaküldte pólóért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 22:05
1 2
 1/18 napietus ***** válasza:
91%

a pasi egy prosztó, a könyvtárosnak meg igaza volt.


29/N

2011. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek a könyvtárossal. Vannak minimális elvárások az emberek felé, ezek közül az egyik az, hogy tisztességesen felöltözve menjünk közéjük. Tény, hogy meleg van, de ez még nem indokolja azt, hogy a könyvtárban az ember egy idegen férfi hónaljkutyáját lássa-szagolja. Bármilyen normálisabb helyről kiküldték volna felöltözni.
2011. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

21 éves nő vagyok, és én küldtem haza (nem a többiek előtt mondtam neki). Még elkezdett velem veszekedni, hogy nincs igazam.

A pasi 20 éves roma, de bőrszíntől függetlenül történt az eset. Ha bárki más csinálná, azt is hazaküldeném. Aztán visszajött pólóba, és még neki állt feljebb, hogy neki eddig még sehol nem szóltak ilyenért.

Egyébként ismerem a srácot, egy suliba jártunk általánosba, és egy faluban is lakunk.

Én meg összezavarodtam.

2011. jún. 23. 22:16
 4/18 anonim ***** válasza:
7%
lehet, hogy prosztó, de mégse egy kiböjtölt diploma osztó!
2011. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igaza volt a könyvtárosnak. Miből tartott volna egy pólót felhúznia a pasinak???
2011. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 hollófernyiges ***** válasza:
80%
Kamu, ki látott már cigányt könyvtárban.
2011. jún. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

utolsónak:


A mai könyvtárakban már internetezni is lehet, és azért jött.

2011. jún. 24. 09:13
 8/18 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Egyébként teljesen igazad volt.
2011. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazad volt szerintem is.
2011. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én nem szóltam volna,szinte 100%,hogy hőbörögni fog.ha vki így megy be könyvtárba,abban van némi provokatív viselkedés is.sok értelme nincs szólni,ha rendesen kifizeti a pénzt,és nem viselkedik rendbontóan,akkor netezzen,és menjen dolgára.attól nem tesz kárt semmiben,hogy félmeztelenül van.ettől függetlenül,nem tartom elítélendőnek,hogy szóltál neki,nem mások előtt tetted,tehát gondolom kultúráltan viselkedtél vele.amúgy meg nemhogy örült volna az ingyen pólónak:)
2011. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!