Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy csajt akivel jóban vagyunk...

Egy csajt akivel jóban vagyunk felköszöntöttem a születésnapján, de neki ezt viszonozni eszébe sem jutott, pedig tudta hogy mikor volt a születésnapom, és ez rosszul esett. Ez bunkó dolog volt tőle?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 01:14
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem mondanám, hogy bunkó dolog volt, de tapintatlanság/figyelmetlenség mindenképp.
2009. márc. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég bunkó,mivel illik viszonozni,ha felköszöntötted a szülinapja alkalmából.

Ez olyan ha köszön neked vki,te vissza köszönsz!

Szégyelje magát az a csaj!!!

2009. márc. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem illetlenség volt a részéről, de nem hiszem, hogy bunkó dolog volt hacsaknem barátnői szinten vagytok. Lehet, hogy ő nem tart téged annyira közeli barátjának, mint te őt.
2009. márc. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát igen elég bunkó dolog, ha emlékezett rá de mégsem köszöntött fel!

Nekem tavaly volt, az egyik csoporttársam is Orsolya mint én, és felköszöntöttem egy másik csoporttársunk előtt, hogy Boldog névnapot Orsi! Erre ő elmosolyodott és mondta hogy "Hát neked is Boldog névnapot Orsi!" és a másik csoporttársunk (aki srác) köztünk állt és erre ő: a fejéhez csapta a kezét hogy "ú basszus majdnem elfelejtettem" és a másik csoporttársamhoz fordult hogy "Boldog névnapot kívánok!". Én meg ott álltam mellette de csak Orsit köszöntötte fel engem nem. Én éreztem magam kellemetlenül! Ugyhogy mondtam is hogy nekem mennem kell mert jön a buszom. Azóta is többször eszembe jut, milyen egy bunkó. (pedig mindig jóba voltunk!)

2009. márc. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, és ezentúl még csak lelkiism.furdalásod se legyen, akár névnapja van, akármi, mert kit érdekel, ha ennyire tukkó vagy épp tudatlan.

Egyszer lehet ilyet eljátszani. Velem legalábbis.

2009. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Srác vagyok, baráti viszonyban vagyunk a csajjal:)
2009. márc. 26. 11:26
 7/7 anonim válasza:
illetlenség volt és elhiszem, hogy rosszul esett (nekem is rosszul esett volna)
2009. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!