Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Meghívjuk, vagy ne? (Kérdésed...

Meghívjuk, vagy ne? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

anyukám ma találkozott az egyik barátnőm anyukájával. a lánnyal 3 nap különbséggel van a szülinapunk. anyukája azt mondta, hogy tarthatnánk együtt az osztálytársaknak, mert ugye osztálytársak vagyunk. vele még nem tudtam beszélni, mert táborban van, de nekem nagyon tetszik az ötlet. csak azt nem tudom, hogy van egy csaj,akinek komolyan mondom, komoly agyi bajai lehetnek. néha úgy viselkedik mint egy ovis. ez a lány együtt járt oviba a barátnőmmel, és most 8 osztályos gimibe járunk ugye, és ő az egyetlen barátnője(mármint a dilis csajnak az egyetlen barátnője az én barátnőm) de a barátnőm is panaszkodott hogy nem bírja a csajt annyira, mert szerinte is dilis.

meghívjuk a partira, vagy ne?

ja meg még van 2 lány, akiket nem annyira bírok, mert kedvesek is tudnak lenni, csak néha olyan idegesítően tudnak viselkedni, hogy na. de a néha, az 5 percenként. meghívjam őket szerintetek?

előre is köszi! 12/L


2011. júl. 18. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Kihagyhatjátok őket, de akkor a többieket is mint a legjobb barátokat hívjátok meg. Ne azt mondjátok vagy mutassátok, hogy meghívjátok az egész osztályt, csak őket nem, mert ők ennyire elviselhetetlenek.
2011. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát igazából a többi lánnyal jóban vagyunk. van akivel jobban, mint másokkal, de én szeretném a többieket meghívni. amúgy is nyáron lesz még, és telefonon fogom az érintetteket meghívni. na jut eszembe. annak a 3 csajnak még a telószámát se tudom.
2011. júl. 18. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!