Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A koleszosoknak tényleg csak...

A koleszosoknak tényleg csak 1 óra szabad kimenőjük van?

Figyelt kérdés
És itt nem hétvégére gondolok, hanem hétköznapra.
2011. júl. 31. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt honnan veszed? vagyis attól függ melyik iskolja melyik kolija.
2011. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyik iskolában van ez a kollégium. Pl. nálunk középsikolában úgy volt hogy 3-5-ig tanulószoba,utána 5-6-ig kimehettek aztán 6-ra vissza kellett érniük. Igaz ez egy szigorú iskola volt,de most főiskolán ezért nem lennék koleszos,inkább albérlet ha lehet.
2011. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Olvastam valahol neten, valami beszámolóban.

Mert én így biztosan nem megyek kollégiumba, akkor inkább megteszem a hosszú utat minden nap. Nekem kevés tanulás is elég, és elég sokat mászkálok a barátaimmal délutánonként, plusz még a barátom.

2011. júl. 31. 14:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs még meg melyik lesz. Ez még a jövő kérdése.
2011. júl. 31. 14:34
 5/10 anonim ***** válasza:

De ez középiskolai kollégium, vagy egyetemi? Mert ha középiskolai, akkor kollégiuma válogatja, hogy mi a szabály, azért az az egy óra nagyon kevés szerintem, ennél valamivel biztos több.

Ha egyetemi, akkor meg nincs ilyen, ott felnőtt emberek laknak, nincsenek bezárva, csak a társas együttélés szabályait kell betartani.

2011. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Középiskolai, vagy egyetemi? Ez itt a kérdés. A középiskolaiban persze megvannak a szabályok, hiszen ott arra is kell figyelni a tanároknak, hogy a gyerekek eleget tanuljanak. Ha egyetemi, főiskolai, akkor tényleg nincs semmi megkötve, ennyi idősen már az embernek kell, hogy legyen annyi magához való esze, hogy tudja, mit kell és mit lehet.
2011. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Középiskolai.
2011. júl. 31. 14:49
 8/10 anonim ***** válasza:
nálunk megvolt hogy ettől eddig tanulószoba, előtte azt csináltunk amit akartunk, de utána már nem mehettünk ki csak engedéllyel és okkal.
2011. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem van mikor több van mikor egy adott időre kell vissza írni de a kolesz szar minek mész oda?
2011. aug. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem megyek, találtunk egy közelebbi sulit. Egyébként csak a távolságok miatt mentem volna, meg az örökös itthoni veszekedés, de ez már részlet.
2011. aug. 29. 09:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!