Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tudok csinálni ellene?

Mit tudok csinálni ellene?

Figyelt kérdés
A lányom 2 éve költözött el a szülői háztól ,tegnap meglátogattam és amikor bementem a lakásába majdnem elájultam a bűztől , mert vödörbe gyüjtötte a szart és a pisit és amikor a vödör megtelt egyszerüen kiöntötte az ablakon ezenkívül fürödni sem szokott . Megkérdeztem miért csinálja ezt azt mondta lusta kimenni a wc-re és lusta fürödni is ezenkívül a fenekét a használt polókba törli ki a polókat meg egyszerüen ledobja a padlóra , és minden reggel kukázni megy az utcára pedig nincs ezekre rászorulva, ráadásul nagyon agresszív is lett ! Pedig szép nagy házban lakik pasija nincs nem is volt. De akkor miért ilyen ? Szerintetek elmebeteg ? Mit csináljak vele ?
2011. aug. 15. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
"pasija nincs nem is volt" Itt van a kutya elásva!
2011. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2011. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kényszeres.

Teljesen eltér az átlagos viselkedéstől. Gondolom nem ilyennek neveltétek,ergo valami zárlat kell legyen.

2011. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat , de az nem lehet hogy drogozik és attól lett ilyen ?
2011. aug. 17. 09:40
 5/12 anonim ***** válasza:

Hu nem szivesen lennek a helyedben biztos nagyon aggodsz erte. Drog , mentalis problema barmi lehet, szerintem az utobbi. Kerd ki egy orvos tanacsat h egyaltalan mik a lehetosegek hogy lehetne rabirni h segitseget kerjen.

Egyaltalan mibol el?

2011. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
miből él ? küldök neki pénzt , de azt se tudja mire költse , nem tudja eltartani magát
2011. aug. 18. 09:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Amikor otthonrol elkoltozott/otthon elt nem volt ilyen?

Otthon takaritott? Tudot pl kajat csinalni maganak? Tehat egy normalis atlagos ember volt es aztan sokkent ert h ez tortent? Ha eddig normalis volt es most hirtelen ilyen lett akkor inkabb drog v valamilyen szelsoseges depresszio/szorongas lehet vagy talan a dolgok kombinalva.

De nem vagyok orvos csak egy atlag ember mint te , ki kene deriteni hogy "jogilag" tehetsz-e valamit hiszen mar felnott. A masik meg hogy mit is lehet , de nagyon ugy nez ki a dolog hogy orvosi segitseg kell.

2011. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Eloszor ulj le vele beszelgetni, kerdezd meg hogy erzi magat. Ne legyel elitelo, probald kideriteni mi a baja mit erez. Lehet hogy belatja orvoshoz kell fordulni.
2011. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem tudom mit tudok csinálni,mondtam neki hogy menjünk orvoshoz,de erre elkezdettüvölteni káromkodni,lehet inkább mentőket kellene hívni.
2011. aug. 19. 09:44
 10/12 anonim ***** válasza:

Beszelj errol egy szakemberrel, aki aztan mar tudd tanacsot is adni, hogy mit lehet tenni!

Elkepzelheto, hogy valamilyen nagy csalodas erte, s ezert viselkedik igy. Dolgozik, vagy mit tanult, s hogyan el ott, alberlokent stb.?

Tehat igy megmondani, hogy miert viselkedik igy, nem lehet, mivel Te ismered, mint embert! Ha droggozik, mibol pl.? Azert neked megis csak tobbet kellene errol tudnod!

2011. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!