Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek mi lelete ezt a...

Szerintetek mi lelete ezt a szegény embert az egyik licitálós oldalon? Talán elmebeteg?

Figyelt kérdés

Alul a levelezést figyeljétek!


Feltettek egy kérdést, de mivel láttam, hogy nem jött még rá válasz, megpróbáltam segíteni.

Erre most pár nap után olyan választ kaptam, hogy csak pislogok. Állítólag én kötözködöm.

Nem bunkó kicsit ez az eladó?


[link]


2011. szept. 7. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

1 minek okoskodsz bele?

2 majd mindenki eldönti magának, akar-e ilyen embertől vásárolni

3 semmi értelme nem volt ide belinkelni

2011. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1. Mert van egy olyan rossz tulajdonságom, hogy szeretek segíteni a segítségre szoruló embereknek.

2. Szinte szó szerint ugyan ezt írtam neki én is.

3. Az az értelme, hogy szeretném megtudni mások véleményét erről szokások/etikett és helyes üzleti magatartás szempontjából.

2011. szept. 7. 22:56
 3/8 A kérdező kommentje:
4. Ha téged nem érdekel a kérdés, lapozz és nem koptasd se az ujjaidat, de a billentyűzetet!
2011. szept. 7. 22:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlzás volt ez tőle és elég nagy bunkóság. De lehet, hogy egyszerűen csak idióta és nem fogta fel, a kommented tartalmát. De az ilyenekkel kár foglalkozni.
2011. szept. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Á ne foglalkoz az ilyen bolond emberekkel!
2011. szept. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Primitív, buta, bunkó: le kell sz-rni.
2011. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Azt teszem, nem is válaszoltam már neki. De fogalmam sincs mi a fene baja volt velem. De igazából már nem is érdekel. :)

Ez a "hölgyemezés" is elég érdekes. A 180 centimmel, 100 kilómmal és borostámmal nem mondhatnám, hogy valami nőies jelenség lennék. A felhasználói nevem sem arra utal.

Na mindegy...

2011. szept. 8. 11:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaza van. Ha én a SZUTYOK, SZEMÉT vaterán hirdetnék, akkor megpróbálám a vaterás lehúzást a vevőre terhelni. A szállítás postai utánvéttel nagyjából 1800-1900.- egy ekkora csomagnál, keresett 100.- t a Vatera Jutalák-hoz. Ne kötekedj, mert így téged tartalak egy ostoba, tudálékos kötekedő nyomoréknak! Ha nem tetszik, keress másikat. Szerintem...
2011. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!