Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Én magyarázom bele vagy lehet...

Én magyarázom bele vagy lehet ezeket az üzeneteket nekem "küldi"?

Figyelt kérdés

Van egy fiatalember, aki iránt elég erős érzelmeim vannak és ezt talán ez kölcsönös, de különböző okok miatt nem lehetünk együtt. Így max. neten,(de ott se nagyon kéne) tudunk nagy ritkán beszélni. Látom, hogy kiír valami vicces szöveget, képet rak fel, kb 4 percig fent van és amikor hozzászólnék, törli. (Már olyan is volt, hogy hozzászóltam és úgy törölte.

Szerintetek ezeket a posztokat nekem "küldi"?

Nektek van olyan ismerősötök, aki kiír valamit, aztán 10 perc múlva törli?



(Hozzáteszem, azóta amióta tudja milyen zenét hallgatok pl. olyan zenét rak ki)


üdv: 17/L


(Lehetőleg normális válaszokat! :)


2011. szept. 10. 10:08
 1/5 A kérdező kommentje:
és ez talán kölcsönös *
2011. szept. 10. 10:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem lehetséges, hogy neked küldi, de ezt tesztelheted. Adj még magadról információkat és kiderül, hogy azokat is felhasználja -e ilyenre. Biztos figyel rád és számít neki ami veled kapcsolatos.
2011. szept. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha olyan zenéket rak ki, ami nem az ő ízlése, csak tudja hogy te szereted, az lehet jel. Ugyanakkor ez, hogy kiír mindenfélét, amit utána rögtön töröl, ezt a fene se tudja. Őszintén engem valahol bántana, ha hozzászólok a posztjához és ugyanúgy kukázza az egészet.

Arra azért vigyázz, hogy az ember ilyenkor hajlamos túl sokat belelátni a dolgokba. Mikor én voltam tizenéves még az msn volt nagyszám. Ne tudd meg hány barátnőmet hallgattam, az aktuális elérhetetlen szerelméről, hogy az biztos azért ír ki valamit, azért lép ki akkor, amikor ő fellép.. szóval az illető minden cselekedetét úgy értelmezték, hogy őértük van, és titkos üzenet.

2011. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már teszteltem, pl tudja, hogy szeretem a forma-1-et, arról is ír. Viszont nem változtatja meg a véleményét..ami az évek során kialakult, nem mintha ez bántana..de érdekes nagyon :)
2011. szept. 10. 15:52
 5/5 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló: Félek, hogy ebbe a hibába esek majd én is..
2011. szept. 10. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!