Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek is a világ legnagy...

Szerintetek is a világ legnagyobb illetlensége utcán enni?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint az.


Nem tudtam milyen kategóriába írjam


2011. szept. 14. 11:08
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg nem.
2011. szept. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
92%
Miért lenne bunkósság az utcán enni?? Szerintem nem az,és teljesen normális dolog ez..
2011. szept. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
69%
attól függ,pl péksüteményt,csokit, szendvicset amivel nem kened össze magad megállóban vagy sietsz valahova sztem lehet
2011. szept. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim válasza:
92%

Nem értem,.Szerintem sem. Ez nem óvoda, vagy iskola, hogy nem illett enni olyasmit ami a többi gyereknek nem volt,,,nehogy megkívánja vagy irigyelje :)

Miért ne lehetne enni, ha nincs időd és útközben bekapsz valamit, stb...

nem látom anyud kijelentésének okát, helyességét. Mit mond miért??????

2011. szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem is a világ legnagyobb bunkósága, de szerintem ízléstelen. Soha nem tudom megérteni, hogy miért nem tudják az emberek ennyire kontrollálni magukat, hogy úton útfélen tömik a fejükbe a fornettit, meg a bevásárlóközpontokban (holott ott van az étkezde) nem ott eszi meg a pizzáját, hanem leül a kocsi mellé a parkolóba és ott tömi a fejét. Vagy ennyire nem bírja kivárni míg haza ér. Enni egyébként sem nem egészséges úgy hogy közben megy az ember, nem is lehet úgy élvezni az ételt. Nem vagyunk lovak.
2011. szept. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Ha valaki szerint ez a 'világ legnagyobb bunkósága', akkor eléggé békés kis burokban élhet.
2011. szept. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Mi van akkor, ha valaki mondjuk cukorbeteg, és úton van?

Neki gyakran kell enni, de keveset.

És amúgy is...

Éhes az illető, hát hadd ne pusztuljon már éhen, ha éppen az utcán van.

Vesz egy kiflit, és megeszi.

Ebben semmi rossz nincs.

2011. szept. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
86%
Aham. Hát, 11. 15, én inkább azt éreztem bunkóságnak, amikor pl. buszos kirándulásról értem haza este 10 körül Rómából Budapestre és nagyon éhes voltam, egész nap nem ettem. Bementem a Mekibe, vettem egy menüt, azt ettem hazafelé menet. Két ribancos külsejű pitsa jött szembe és beszóltak, hogy "Hogy lehet éjszaka enni ?!". Na, hogy ? Úgy, hogy egész nap nem ettem. Mit ugatnak bele ?!
2011. szept. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim válasza:
91%

Utolsó előttinek üzenném: mikor terhes voltam, időre kellett mennem dokihoz, reggel hiába ettem, útközben rámtört az éhség. Nem tehettem meg hogy nem eszem, mert rosszul lettem volna. Mivel időpontra mentem, azt sem tehettem meg, hogy megálljak valahol és falatozgassak. Maradt az utcán való evészet. Szerintem nem voltam bunkó, a gyerekemet tartottam szem előtt, nem az emberek véleményét.


Sajnálom ha valaki megkívánja azt, amit a másik eszik, de nem tudja megfizetni. De ennyi erővel akkor zárjon be az összes bolt, ahonnan ínycsiklandozó illatok szállnak az utcára.


A kérdésre válaszolva: szerintem nem bunkóság.

2011. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
85%

ma 11:15

milyen étkezdéről beszélsz???

Tudod nem mindenki dolgozik irodában,kényelmesen 1 óra ebédidővel.Sokan hajnalban már utaznak,hogy dolgozni menjenek,és sokszor annyi meló van,hogy az ebéd idődet sem tudod kivenni.Ilyenkor örül ha megáll hazafelé jövet a hamburgeresnél,és bekap menet közben egy burgert vagy pizzát.Nem mindenki ér haza fél órán belül.Van aki több órát utazik..Az legyen rosszul az éhség miatt? Nem mindenkinek van arra pénze,hogy beüljön egy étterembe.A meki meg szart sem ér hacsak nem akarsz úgy jó lakni,hogy vagyonokat hagysz ott..

Az emberek többsége rohanásban van,és örül ha este 6-7 órára hazaér.Az miért ne kapjon be menet közben egy pogácsát pizzát?

2011. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!