Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szalagavató műsoron milyen...

Szalagavató műsoron milyen ruhába szoktak keringőt táncolni? (koktélruha vagy koszorúslányruha)

Figyelt kérdés

Idén lesz a szalagavatóm és az osztályból néhányan koszorúslány ruhát akarnak bérelni(ez min. 10000ft), néhányan koktélruhába akarnak táncolni, amiben a bálon amúgy is lennénk.

Szerintetek érdemes lenne kidobni egy 5 perces műsorért 10000ft-ot az ablakon? Tényleg gáz koktélruhába keringőzni?


2011. szept. 19. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A keringőt menyasszonyi ruhában szokták, és úgy fogtok jól mutatni, ha mindenki gyönyörű fehérben van...koktélruhában?? El nem tudom képzelni...
2011. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Igen,az. Keringőzni amúgy "menyasszonyi" ruhában szoktak. Nekem is most lesz a szalagavatóm,és fehér ruhát kell bérelni mindenkinek.
2011. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Jaja,pontosan...menyasszonyi ruha, és a fiúkon meg frakk. :) Nagyon gyönyörű az összkép egyébként,legalábbis nálunk nagyon jól nézett ki a tánc is,meg a ruhák, és a párok is, a koreográfiáról nem is beszélve. :)
2011. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Keringőt keringőruhában táncolnak. És ez nem hülyeség, nézz meg pár esküvői szalon honlapot, mindegyik külön kategóriában vannak a menyasszonyi és a szalagavatós ruhák. A menyasszonyik ára kb. 60 ezertől kezddik Pesten, a szalagavatós ruhák kb. 8 ezerért vannak a legnevesebb szalonokban is. Csak mostanság sok tini túl akarja egymást licitálni ezért menyasszonyit béreltetnek a szülőkkel.


KOktélruha gáz, abban nem illik keringőzni, csak hosszú ruhában, minden szalonban van erre speciális kínálat!

2011. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Igaz, hogy 5 perc, de örök emlék :)
2011. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy tudom, hogy nem igazi menyasszonyi ruhában, mert abban nem etikus, hanem ahhoz hasonló, szép, fehér keringőruhában. A menyasszonyi ruha nem arra való.
2011. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De menyasszonyi ruhák, csak nem a divatosak, hanem a régieket lehet kölcsönözni.
2011. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Keringőt nagyestélyiben szoktak táncolni.Mivel kölcsönözni egyszerűbb 20 db fehér nagyestélyit ezért általában fehérben.
2011. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Keringőruhában szoktá táncolni. A koktélruha egyáltalán nem illik hozá. A legtöbb szalon weboldalán külön fül alatt találod meg a keringőruhákat. Van ahol az összes lánynak egyforma a ruhája, de nálunk ez nem diva, mert nem mindenkinek áll jól ugyanaz, így mindenkinek más. Az ár kb. 10 ezertől kezdődik, határ a csillagos ég. Én olyat is próáltam ami 70 ezer volt, de az már sok érte. Pedig az volt a legszebb. De így lecsúsztam róla.
2011. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
mi igazi menyasszonyi ruhában voltunk. egyik volt osztálytársam anyja kölcsönzőben dolgozik és nála bérelhettük kedvezményesen a ruhákat, 15ezer forintért.
2011. szept. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!