Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen gyakran írsz úgy...

Milyen gyakran írsz úgy smileykat, hogy nem az igazi hangulatodat tükrözi?

Figyelt kérdés
XD
2011. okt. 8. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Személy szerint nagyon ritkán írok hangulatjeleket. Kérdőjelet is szigorúan csak egyet teszek a mondat végére, felkiáltójeleket pedig egyáltalán nem, az olyan "kiabálós".
2011. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hangulatjeleket gyakran használok, de mindig a hangulatom tükrözik, vagy legalábbis az azzal kapcsolatos érzésem, amiről pl. chatelünk.

Egy-két ismerőssel, baráttal szoktam olyat, hogy még e-mailben a köszönés után is teszek egy mosolygós fejet, hiszen akkor is biztos mosolyognék, ha nem maileznénk, hanem személyesen találkoznánk.

Én mondjuk írásjeleket is használok, nem keveset. Szokásom a "!!!", illetve a "?!" is. A csupa nagybetűvel írt szöveget viszont kiabálásnak venném, ilyet nem is szoktam. :)

2011. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én leggyakrabban csak mosolygósat használok, mást nem nagyon, viszont ezt az egyet elég gyakran. A másik rossz szokásom a sok...
2011. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyat sosem írok, ami nem a hangulatomat tükrözi. Nem is értem, hogy valaki ezt miért csinálja.
2011. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunrise ***** válasza:
direkt csak akkor irok smileyt ha akarom hogy lássák éppen mit érzek.
2011. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!