Mi célból teszi ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A helyzet az, hogy van egy fazon, akit látásból ismerek, de facebookon ismerősöm. (Kb egy éve én jelöltem be) Elég sok év van köztünk (több, mint 10) de az utóbbi időben észrevettem, hogy nagyon hasonló az érdeklődési körünk. Gondolok itt a zenére, bár erre később visszatérek, a sportra, a szabadidős elfoglaltságokra..

Nos a zene téma elég érdekes..Néha megesik, hogy rakok ki pár zenét. 2 nagy kedvencem van és érdekes módon az egyik együttest nagyon szereti, azt mindig lájkolja, a másikat viszont rühelli és általában valami poénos, kötekedős szöveget fűz hozzá. Ahogy elnéztem az adatlapját máshoz csak nagy ritkán ír..De hozzám miért írogat?

Unatkozik vagy ennyire nem bírja azt az énekest?

Élőben sose beszéltünk még. Ott is nagyon furán viselkedik..van amikor mosolyog, van amikor olyan, mintha észre sem venne..lehet azt hiszi tetszek neki.

A kérdés: Miért ilyen fura?

Ha lehet normális válaszokat, előre is köszönöm!


2011. nov. 3. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, ha ennél többet nem kezdeményez, akkor ennyi elég is neki. És ezt az állapotot élvezi. Ha nem érted, kérdezd meg tőle.

Az együttest illetően mindössze nem azonos az ízlésetek. Ez normális, és az is, hogy ettől még lehet róla beszélni. Úgy tűnik, észrevette, hogy kedveled, ha valaki finoman és kedvesen kötekedik. Ha még sem kedveled, hasonló kedvességgel írd meg neki.

2011. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Totálisan oda vagy érte, az látszik.

hány éves vagy ha szabad tudni?

2011. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!