Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tanárnők! Ti nyalizásnak...

Tanárnők! Ti nyalizásnak vennétek ha a szülinapotokra ajándékot kapnátok egy diáktól?

Figyelt kérdés
Hétfőn lesz az angol tanárnőnk szülinapja és tökre szeretjük ezt a tanárt. Arra gondoltunk a barátnőmmel hogy viszünk neki valami csokit. Tizedikesek vagyunk és már két éve tanít minket. Elég jó fej egyszer kétszer már órán kívül is dumált velünk pár szót. Ti nyomulásnak vennétek ezt ?
2011. nov. 19. 15:32
 1/3 anonim válasza:
igaz nem vagyok tanár, de mi mindig szoktunk minden tanárnak adni ajándékot. De ha lehetséges az osztály/csoport nevében adjátok át óra elején
2011. nov. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sosem értettem,minek a tanároknak ajándékot venni születésnapra.Nem szívességből tanítanak,hanem mert a munkájuk.Plusz engem,meg a többi diákot ugyan mikor köszöntenék fel?
2011. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csajszíiíi válasza:

#2

igazad van

2012. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!