Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Meg akarok szívatni valakit...

Meg akarok szívatni valakit hogy csináljam?

Figyelt kérdés
engem is megszívatott ez az ember és vissza szeretném neki adni valami durva ötleteket várok köszi.
2011. dec. 4. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor a kínai osztálytársam a földrengéskor kiröhögte a japánokat, én kb 3 tubus fogkrémmel telenyomtam a táskáját. Külön figyeltem minden könyvre, nehogy valamelyik kimaradjon. Mivel kitűnő tanuló, majdnem felakasztotta magát ezért.
2011. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
xD ez jó.még jöhetnek ötletek.
2011. dec. 4. 20:36
 3/4 anonim válasza:
Chili paprika a tollara es amikor megfogja vagy a szajaba veszi auuuuuuuuuuuuu....gombostu a szekere vagy beka a tolltartojaba stb
2011. dec. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsi, apró, idegesítő dolgokkal próbálkozz, hogy felmérd a tűréshatárát és maradj alatta. (Maradandó) kárt ne tegyél benne! Sem anyagit, sem lelkit.


vegyél pár csomag post-it cetlit és boríts be velük valamit, amit amúgy gyakran használ. Autó, számítógép, rekesz sör, kabát belseje, ujja. Ez elég durva, de kárt nem okoz.

Mentsd le a telefonjáról a gyakran hívott telefonszámokat és töröld le a készülékről, aztán egy hét múlva visszajuttatod neki valami büdös hallal együtt.

2011. dec. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!