Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nők miért nyalják meg az...

A nők miért nyalják meg az ujjaikat, mielőtt megérintenek egy vagy több papírlapot?

Figyelt kérdés
Láttam már postán, bankban, orvosnál, stb... Már észre se veszik ezt a szokásukat.
2011. dec. 7. 14:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
én férfit is láttam, többször :)
2011. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
25%
nem tudom de undorító és a férfiak ugyanúgy meg csinálják fúújj
2011. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Férfit is láttam már!

Amúgy azért, mert pl. miután megmosod a kezedet és megtörlöd, a bőröd olyan furcsa lesz, nem tudsz lapozni, lapokat szétszedni mert "megcsúszik" az ujjadon. Ha picit nedves, akkor tapad hozzá.

2011. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Még mielőtt valaki félreérti: a célját tudom (tapadás növelése) De akkor is undibundi :(
2011. dec. 7. 14:37
 5/24 anonim ***** válasza:

"postán, bankban, orvosnál"

Mert ott több nő dolgozik, mint férfi. :))

Amúgy azért, hogy ne csússzon az ujjuk a papíron.

2011. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Kulturáltabban is megoldható, például vizes szivacspárnával. De az biztos drágább mint a nyál.
2011. dec. 7. 14:39
 7/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy "undibundi", de mikor ott áll a sor a postán mondjuk, mindenki sietne, türelmetlen, a postás hölgy pedig már fél órája próbálja a papírokat szétszedni/lapozni, akkor inkább megnyalja az ujját.
2011. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha ez "undibundi", akkor az milyen, mikor a buszon, metrón az ember pofájába köhögnek. :D
2011. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Kicsit "undibundi", de csak nem élhetünk palackban, hermetikusan lezárva...
2011. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, hamarosan még a nyállal is spórolnunk kell. :D
2011. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!