Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek, miért van ez?

Szerintetek, miért van ez?

Figyelt kérdés
Mondjátok csak, szerintetek miért nem képesek itt gyakorikérdéseken sokan írni egy 'köszönöm'-öt, ha értelmes, segítő válasszal szolgálunk egy kérdésre? Vagy ez csak nekem ilyen alapvető dolog?
2011. dec. 14. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én időnként már arra gondolok, hogy a kérdezők talán nem is valódi kérdezők. (Nem kell megköszönni.) :-)
2011. dec. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan az oldal felépítése miatt nem köszönik meg. Írsz egy kérdést, kapsz választ, ez a lényeg.

Ettől függetlenül én általában meg szoktam köszönni, ha valaki rendes választ írt; válaszolóként én örülni szoktam, ha a kérdező reagál valamit arra, amit írtam. :)

2011. dec. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:)
2011. dec. 14. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán ugyanazért, amiért - ha bármely szituációban, pl. közlekedés közben - megköszönök az embereknek valamit, ötből egy bólint vissza udvariasan, hogy "kérem!" Nekem ez visszás. Megköszönni - és nyugtázni a más köszönetét - elemi udvariassági aktus..lenne.
2011. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!