Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ilyen lesz valaha Magyarországon?

Ilyen lesz valaha Magyarországon?

Figyelt kérdés
Dániában 2012-ben fogják legalizálni az azonos neműek házasságát, akik a Dán Lutheránus Egyház templomaiban is összeházasodhatnak.
2011. dec. 22. 07:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2011. dec. 22. 07:06
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Remélem nem.
2011. dec. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
És mi szükségünk volna erre?...
2011. dec. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszem, hogy egyhamar lesz. Itt az emberek általában túlságosan konzervatívak, ha a melegekről van szó.

Ettől függetlenül én nem ítélném el a melegházasságot, legyen akár nő, vagy férfi a pár.

És, ha csöndben rákérdeztek magatokban, hogy miért nem ítélem el?

Mert minek? Mi közöm nekem ahhoz, hogy ki hogyan szereti a másikat? Ha nekik az jelenti a boldogságot, én mi a francnak álljak közéjük, amikor nem ártottak nekem semmit?

Az, hogy a divatbúzák mit művelnek már más kérdés. De egyet elárulok: aki divatból ilyen az nem fog házasodni.

2011. dec. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
én is remélem,hogy nem lesz ilyen Magyarországon
2011. dec. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Az egyneműek és a házasság nem összetartozó fogalmak. Kész.
2011. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
igazatok van, egy olyan civilizálatlan, barbár országban, mint dánia, engejdék csak, Magyarország ennél sokkal jobb hely és nem alacsonyodna le olyan szintre, mint az a porfészek;)
2011. dec. 22. 19:45
 8/15 anonim ***** válasza:

bár nem látom értelmét, de nem ellenzem. miért zavarna engem személyesen?


de az előző válaszok úgy látom elég jól felfestik a magyar nép véleményét ezekről a dolgokról... nem csodálkozom. mi vagyunk az egyik legrugalmatlanabb nemzet.

2011. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Ennyi erővel támogassuk a pedofilokat is...


Nekik is joguk van ahhoz, hogy úgy élvezzék az életet, ahogy akarják! Sőt, kellő rábeszélés után minden bizonnyal találnak olyan gyereket, aki örömmel beleegyezik, így minden rendben van.


Aztán majd mesélem a fiamnak/lányomnak, hogy a bácsi miért egy 10 éves kislányt csókolgat.


Csak azért, hogy kellően "rugalmas" legyek. Ha ez kell... De akkor már teret kéne adni a nekrofiloknak is, hiszen ők sem bántanak senkit. Elvégre ha a ravatalon magáévá teszi a nagyit, kinek fáj az? Neki jó, nagyinak meg oly mindegy.


Csak a rugalmasság nevében. Kitartóan nem értem, miért kéne a képembe tolni ezt. Pedig próbálom rugalmasan megérteni, de nem fér el a fejemben. Az meg pláne nem, ha a természetes, normális emberi viselkedést védik az emberek, akkor miért ők a rosszak, és "rugalmatlanok".


Ja, engedélyezzük a kannibalizmust is, hiszen az is jó dolog!

2011. dec. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Soha. Remélhetőleg.
2011. dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!